Avira Antivir (free-av) bildirim (notify) engelleme

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Avira Antivir (Free-av). Bilgisayarımda yüklü olan gerek win XP Pro'da gerekse de win 7'de memnuniyetle kullandığım, güvendiğim ve sorunsuz olarak çalışan, sistemi yormayan, lisansla, key numaralarıyla uğraştırmayan, sınırsız süre ÜCRETSİZ olan ödüllü, alman yapımı bu antivirüs programının bir dezavantajı var. günde bir kez açılan küçük bir pencere ile ücretli avira ürünlerinin reklamını yapan "notify" yani bildirim penceresi. ok düğmesine basınca kapanan bu pencerenin bir daha açılmaması için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1) Denetim masası / Yönetimsel Araçlar / Yerel Güvenlik İlkesi yolunu izliyoruz.
2) Yerel Güvenlik İlkesi altında sol tarafta bulunan "Yazılım Kısıtlama İlkeleri" Seçilir.
3) Üst tarafta yer alan "Eylem" bölümüne tıklanarak "Yeni Kısıtlama İlkesi" diyoruz.
4) "Ek kurallar" bölümüne gelip sağ taraftaki boşluğa sağ tıklıyoruz. Açılan menüden "Yeni yol kuralı"na tıklıyoruz.
5) Buradan gözat'a tıklayarak avira notify dosyasını buluyoruz. (C://program files/aviraantivir desktop/avnotify.exe). dosyayı seçtikten sonra aynı pencerede "güvenlik düzeyi" ni "izin verilmeyen" yapıyoruz.
6) uygula ve tamam tıklamalarından sonra işlem tamamlanmış oluyor. Artık karşımıza avira günlük bildirimi çıkmayacak.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Volkan abi güzel programmış şuan indiriyorum :D

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Avira kullanmıştım bir zamanlar ama memnun olmayıp silmiştim.
Avast kullanıyorum, çok memnunum.
Avast da gelişmiş.
Kaspersky varken usb kablo ile bilgisayara ne taktıysam virüs bulaştı.
Avast ile tarattıktan sonra silindi.

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

dikenüstünde yazdı:Avira kullanmıştım bir zamanlar ama memnun olmayıp silmiştim.
Avast da gelişmiş.

Rahime abla kaspersky güzel diyolardı ?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Avira kullanmıştım bir zamanlar ama memnun olmayıp silmiştim.
Avast da gelişmiş.

Avira Antivir'in özelliği kesinlikle bilgisayarı kasmaması... Üstelik bir çok antivirüsün bulamadığını buluyor buna Avast'da dahil. Çünkü arkadaşlarımın bilgisayarlarını onarırken onların antivirüslerini silip Antivir yüklüyorum. Her zaman virüs buluyor :) Bu zamana kadar virüs nedir bilmem. Ve attığım formatların hepsi işletim sistemi yükseltmesi yüzünden. Teşekkürler ANTİVİR! ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim