Opera 11.60

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Opera 11.60

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Opera, kullanım kolaylığı sağlayan tasarım geliştirmeleriyle en hızlı internet tarayıcısı iddiasını sürdürüyor. Sahip olduğu Turbo teknolojisiyle sayfaları hızlı bir şekilde açan Opera, en yavaş internet bağlantılarında bile java script motoru Carakan ile en hızlı internet deneyimini vaat ediyor. HTML 5 ve CSS 3 desteği sağlayan tarayıcı masaüstü bileşenleriyle beraber güçlü özelliklere sahip. Tüm bunların yanında Opera güvenli bir web deneyimi de sunuyor. Opera, sahip olduğu özelliklere ek olarak birçok yeniliği de yeni versiyonunda kullanıcılarına sunuyor.

İNDİR:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Opera 11.60

Mesaj gönderen VSaBaH »

Amma övmüşler yahu. Bu Chrome'dan da mı iyi? Pek kullanmadım bilmiyorum ondan soruyorum.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Opera 11.60

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

VSaBaH yazdı:Amma övmüşler yahu. Bu Chrome'dan da mı iyi? Pek kullanmadım bilmiyorum ondan soruyorum.

Chrome Chrome :D

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Opera 11.60

Mesaj gönderen raven111 »

VSaBaH yazdı:Amma övmüşler yahu. Bu Chrome'dan da mı iyi? Pek kullanmadım bilmiyorum ondan soruyorum.
Yok Volkan abi ya Chrome daha iyi şuan en hızlısı Chrome.Opera da hızlı Firefox vs. göre :)

Kullanıcı avatarı
smartmelo
Acemi Üye
Acemi Üye

Opera 11.60

Mesaj gönderen smartmelo »

Chrome sürekli flash'dan dolayı patlıyor. En iyisi opera :)