Windows Live Messenger Türkçe

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
forever
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Windows Live Messenger Türkçe

Mesaj gönderen forever »

Windows Live Messenger, yeni kuşak MSN Messenger olacak. Messenger'la ilgili olarak önceden hoşunuza giden tüm özellikleri, kişi listenizi, ifadeleri, arkadaşlarınıza metin, ses ve görüntü yoluyla anlık erişiminizi içerdiği gibi, bunlara ek olarak neredeyse sihirli bir el çabukluğuyla belgelere bağlanmanıza ve bunları paylaşmanıza olanak tanıyan yeni yollar da sağlar. Her zamanki gibi, Messenger ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir ve özelliklerinin çoğu kullanılabilir.

Bununla neler yapabileceksiniz Bildiğiniz tüm göz kırpmalarınızı, ifadelerinizi ve bunlara eklenen yeni birkaç şık göz kırpması ve ifadeyi gönderebilirsiniz

Gerçek zamanlı yazılı, görüntülü ve sesli video ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz*

Paylaşım Klasörleri ile her türlü dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz

Diğer Messenger kullanıcılarıyla ücretsiz PC'den PC'ye arama yapabilirsiniz

*Her iki tarafın da uyumlu Web kamerası, hoparlör ve mikrofonları olmalıdır.

Sistem Gereksinimleri

Pentium 233 MHz işlemci (500 MHz önerilir) Microsoft Windows XP En az 128 MB RAM (256 MB önerilir) Yükleme için en çok 50 MB, program çalıştırmak için 15 MB sabit disk alanı. Varsayılan tarayıcınız farklı bile olsa, bilgisayarınızda Microsoft Internet Explorer sürüm 6 SP1 veya daha ilerisi yüklü olmalıdır. En az 800 x 600 ekran çözünürlüğü
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

BENDE ZAMANINDA WERMİŞTİM HEMDE TAA DAVETİYEYLE ALINDIĞI ZAMANLARDA AMA KİMSE İPLEMEDİ FAKE 8 OLDUĞUNU SANDI AMA BEN ONLARA KENDİ ÇEKTİİM RESİMLERİ BİLE WERDİM RESMİ LİNK BİLE WERDİM GENEDE İPLENMEDİ NESE ARTIK LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! DE ENG.ÇESİ BULUNUO BEN KENDİ PC.İMDE TR SİNİ KULLANIOM

Kullanıcı avatarı
forever
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen forever »

olsun bida koyalım belki işine yarayan olur :)