Avast! 4 Home Edition (Antivirüs programı full sürüm)

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Avast! 4 Home Edition (Antivirüs programı full sürüm)

Mesaj gönderen MaviGitar »

Ev kullanıcıları için ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast! Home Edition ile sisteminizi virüs saldırılarından, solucan ve truva atlarından koruyabilirsiniz. Program kolay kullanılabilir bir arayüz, gerçek zamanlı koruma, e-posta koruması, otomatik güncelleme gibi özelliklere sahip. Yeni sürümde ICQ, mIRC ve Kazaa programlarından gelen dosyalar arasında da koruma sağlayabiliyor. Üstelik Windows XP Service Pack 2 Güvenlik Merkezi ile de uyumludur.

Ev kullanıcıları programın çalışabilmesi için kayıt formunu doldurup E-Posta adreslerine gelecek olan anahtar numarası ile programı sınırsız olarak kullanabilirler.

Avast! Home Edition Programının Ayrıntılı Özellikleri :

# Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme
# Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme
# Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı
# Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme
# Senaryo engelleyicisi ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkanı
# Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği
# Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme
# Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı
# Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme
# Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı

Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini önizleyip, indirebilirsiniz.
Program türkçedir

Program download Link===>>> LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Bedava skin download Link===>>> LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bu programı ben kullanıyorum. ve sorunsuz çalışıyor. norton un bilgisayarınız yavaşlatmasından sıkıldınız ise bu programı tavsiye ediyorum. sistemi yavaşlatmıyor.

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

avast pro değilse virüsü silmio sadece buldum die baarıo