yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmm

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmm

Mesaj gönderen En[G]in »

[ımg]LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP![/ımg]

arkadaslar bu benim pc mde ole oldu analamadım ne oldugunu masaustunde mouse sag yapıyorum masaustune getiriyorum arkaplan deistirmek istiyorum arkaplan kilitlenmis deistiremiyorum yardım lutfen cook aciiiil...
En son Anonymous tarafından 19 Kas 2006 [ 21:17 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

format atman lazım virüs çatlatmış bilgisayarını kısmen

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

ok3 thanx kardesim soledigin icin kardesim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

serooo, aslında iyi antivirüs programlarıyla işin içinden çıkabilir.. Tabi biraz da araştırmacı olmak lazım.. Mesela CTRL+ALT+DEL yaptığında çalışan programlara bir göz at belki arka plan da çalışıyordur...

CTRL+ALT+DEL yap ve işlemler sekmesine gel orda printscreen yap bakalım neler var ... Belki çözeriz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

arkaşım hemen bu uyarının geldiği tarihten bir önceki güne yada daha önceki varsa "sistem geri yükleme" yap...banada arada o oluyor , böyle yapınca o tamamen gidiyor...format atma bence...

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

VSaBaH yazdı:serooo, aslında iyi antivirüs programlarıyla işin içinden çıkabilir.. Tabi biraz da araştırmacı olmak lazım.. Mesela CTRL+ALT+DEL yaptığında çalışan programlara bir göz at belki arka plan da çalışıyordur...

CTRL+ALT+DEL yap ve işlemler sekmesine gel orda printscreen yap bakalım neler var ... Belki çözeriz...

dediğin olabilir ama bence işe yaramayacak en iyi ihtimalle tarihe geri döndürebilirsin makinayı

Kullanıcı avatarı
badboyyashiro
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen badboyyashiro »

Tarihi geriye alman işe yaraya bilir ama kjesin çözümmüdür ?Tartışılır :?: