Nasanın Yaptığı GUsel Bir Program

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nasanın Yaptığı GUsel Bir Program

Mesaj gönderen En[G]in »

NASA Sonunda Güzel bir Program Yaptı... 175 mb

NASA'nın bir programını keşfettim sizle paylaşmak istedim.
On-line uydu bağlantılı grafik* veri ve görüntü programı
Dünya'ya ait herşey...

Progrom açıklaması:
1--Programı açar açmaz karşınıza Dünya geliyor. Mause ile dünyayı döndürüp ya da mekan seçerek istediğiniz görüntü ve bilgiye ulaşıyonuz. Hava tahminlerinden... anıt mezarlara kadar her bilgiye.
2--Seçtiğiniz özelliğe göre NASA'nın sitesine ya da LANDSAT 7 uydusuna bağlanıp istediğiniz şeye ait tüm bilgileri veriyo.
3--Yüksek Çözünürlüklü uydu fotoğrafları* bulmak istediğiniz mekanın tarihi ya da coğrafi bilgileri* önemli meteorolojik olaylar* Fırtına kasırga ve depremlerin çekilmiş grafik görüntüleri ve videolar (uydu gözlemiyle) ülke sınır ve koordinatları* Isı tarayıcı ile çekilmiş fotoğraflar* Yer kabuğu hareketleri* Deniz hareketleri* Gece görüntüleri...vesaire vesaire
4--Bunu ister yüklediğiniz programın database' inden ister online olarak bağlandığınız NASA'nın sitesinden alıyosunuz.
5--Toplam 175 MB ama normalden hızlı iniyo (256 k adsl bağlantım var 40 dakikada indirdim.)
6--Dial-up kullanıcolarına tavsiye etmiyorum. adsl*kablo*t3 vs... ise yükleyin bence.
7--Uydu görüntüleri hemen gelmio download olduğu için zaman alıyo ama beklemeye değer.
8--İngilizce olduğu için zorluyo oyüzden hiç anlamam diyenlere tavsiye etmem.
9-Ekran kartınız nekadar iyise okadar zevk veriyo. Bende ati radeon 9550 var hayran bıraktı* keşke daha fazlası olsaydı.
****Programı zoom manyağı yapabilme özelliği...

DOWNLOAD İCİN ;

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!