K-Lite Full Codec Pack

Telif hakları yasasını ihmal etmeden her türlü programı paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

K-Lite Full Codec Pack

Mesaj gönderen MaviGitar »

Bütün codec ler mevcuttur içinde. Açmayacağı format yok. ve tavisiyem programı kurarken hiçbir ayarını değiştirmeyin. yani o neleri kuracaksa hangi özellikleri işaretli ise aynen onları yükleyin. ve bu codec pack kesinllikle sorunsuz ve her bilgisayarda yüklü olması geren bir codec pack.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

bişi diil. çok işe yaran bi pack ben çok memnunum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

saxblue, peki o Youtube videolarını çalıştırıyor mu bu codec? Sen denedin mi yani?
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

benim izleyemediğim video formatı yok. her türlü formatın ses ve görüntü codecleri bunun içinde mevcut. youtube dan direk çektiğimizde bildiğin gibi .flv uzantılı. senin paylaşımını yaptığın site avi yapıyor mesela. bu codec packin içinde avi codecleride mevcut. ben divx film sürekli izlerim ne seste nede görüntüde en ufak bir sorun yaşamadım. denemesi sana kalmış ;) sen istedin ben paylaştım ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

saxblue yazdı:benim izleyemediğim video formatı yok. her türlü formatın ses ve görüntü codecleri bunun içinde mevcut. youtube dan direk çektiğimizde bildiğin gibi .flv uzantılı. senin paylaşımını yaptığın site avi yapıyor mesela. bu codec packin içinde avi codecleride mevcut. ben divx film sürekli izlerim ne seste nede görüntüde en ufak bir sorun yaşamadım. denemesi sana kalmış ;) sen istedin ben paylaştım ;)

Iyi o zaman onu çalıştırıyorsa yüklerim tabi.. :lol: Paylaşım için sağol..

+100 REP
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim