Konya Deyinci Aklınıza Ne Geliyor?

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Konya Denince;

İlk akla gelen kuşkusuz Mevlana Celalettin-i Rumi'dir.
Resim

İkinci akla gelen Etliekmek!
Resim

Üçüncüsü ise Bisikletlerdir bana göre...
Resim

(Bisiklet kullanımında Pekin'den sonra dünya ikincisiyiz :D )

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

hadi ya volkan abi bunu bilmiyordum bak.....yalnız bisiklet de yaşlı ların üstünlüğü tartışılmaz......

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL yazdı:hadi ya volkan abi bunu bilmiyordum bak.....yalnız bisiklet de yaşlı ların üstünlüğü tartışılmaz......

Ben bir bisiklet tutkunuyum bilirsin Tuğrul. Konya'da bisikletle gezmedik yer bırakmamışımdır desem abartmış olmam gerçekten. Kendimi bildim bileli, canım sıkıldığında derdime derman olan tek uğraşım var o da bisiklet. Bakın bilgisayardan bile çok seviyorum bisikletleri. Ne kadar çok sevdiğimi anlamışsınızdır. ;) Ben hiçbir şehirde bir trafik ışığında 13 bisiklet beklerken görmedim.. O zaman trafik polisi olunca millet kırmızı da duruyor tabiki.. :D

Gerçi çoğu bisikletli kurallara uymuyor ama o anı hiç unutamıyorum. Gerçekten o kadar çok bisiklet var ki Konya'da Avrupa'dan gelen tanıdıklarımızın bile hemen dikkatini çekiyor.

Yaşlılara gelince, asıl dişli rakipler onlar. Bazılarının süratine yetişmek mümkün değil...

KONYA'YI ÇOK SEVİYORUM ÇÜNKÜ HERŞEYİYLE TAM BANA GÖRE BİR ŞEHİR!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

VSaBaH geliyor .... ve her lafını Konya 'ya muhakkak bağlaması... :lol:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı:VSaBaH geliyor .... ve her lafını Konya 'ya muhakkak bağlaması... :lol:

$EI-IZAI)E hakkınızı helal edin be kardeşim.. Haklısınız ama ne yapayım? İnsanın bu kadar güzel bir memleketi olurda başkalarına anlatmadan durabilir mi? Ya Türkiyem'in herbir karış toprağına canım feda ama Konya bambaşka bir şehir bana göre..

O kadar lafını ettik Konya'nın bi çıkıp gelmezsiniz. Bi gelseniz heryerde benden çok lafını edersiniz Konya'nın eminim :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

AFRA geliyor...

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

yorumlarınız için teşk..

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

mevlana
;)

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

mevlana

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

MEVLANA CELALETTİN-İ RUMİ .. ,bunaltıcı havası geliyor ..