Ege Kerem'e Destek Olalım! [En Güzel Uyuyan Bebek o!:)]

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ege Kerem'e Destek Olalım! [En Güzel Uyuyan Bebek o!:)]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Arkadaşlar,

Biliyorsunuz son günlerde bir küçük kardeşimizi için canla başla oy topluyoruz. İşte biz bu kardeşimizi daha fazla kiş duyurmamız lazım ki yarışmayı kazanabilsin değil mi?

Bizim forumumuzun bebeği diye demiyorum. Çok tatlı maşaallah! :D

Biz bu kardeşimize destek olmalıyız!

Gayet BASİT! ;)
Resim

İŞTE OY VERECEĞİNİZ SİTE!

:ok: [Direk Link] LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

HADİ BAKALIM KÖSTEBEK FORUM!!! GÖSTER GÜCÜNÜ ;)
En son VSaBaH tarafından 14 Ağu 2007 [ 01:09 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

sen harikasın yaaaaa yemin ederim en içten duygularımla söylüyorumm evet bu bizim forumumuzun bebegiiii
sende bitanesisin
nazzz......

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

ha haaa ...pek iyi..pravo volkan..inşallah admin kıllanmaz...sonuçta er geç burdan oy geldiğini görecek...du bakalım...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Naz Hanım içten yorumlarınız için çok teşekkür ederim...

Ama böyle bir jesti yapmamda Ege Kerem'in çok tatlı olmasınında etkisi çok büyük :D

Çocuklar benim zaafımdır, hiç dayanamam onlara. Benimde iki tane dünyalar tatlısı kuzenim var. Bir oyun isterler benden hemen hiç üşenmem gider alır gelirim. :D Bir dediklerini iki etmem. Zaten diğer kuzenler büyük olunca bunlar çok değerli benim gözümde... Biri kız biri erkek! Allah onların kalbine öyle güzellikler vermiş ki, hepsinin kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş...

Sedat abi, valla site sahibinin haberi olur mu bilmem ama olursa da hiç önemli değil. Biz burada kardeşimizi destekliyoruz değil mi? Bir nevi seçim propagandası gibi yani...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

allah bağıslasın kuzenlerini sok oldum görünce bende valla bebişimiz bi tane yaaaaaa( bi de uyanık halini görsek kerim abi lafım sanaaa)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Naz hanım haklı gerçektende...!

Ben bu kardeşimizin başka fotoğraflarını da görmek isterdim.. Umarım Kerim abimiz bi güzellik yapar! ;)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Canım çok tatlı... Uyuyan bebekleri daha çok seviyorum galiba ;) Oyum tabiiki O'na

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fatma Anne, bir anne olarak yorumunuz gerçekten çok önemli tabiki...

Biz Ege Kerem'e bir kardeş gözüyle bakabiliyoruz belki ama siz bir anne olduğunuz için bakış açınız gerçekten farklı olmalı...

Bu arada desteği biraz az gördüm sanki... Oylar gelmesine geliyor ama yorum veren az nedense.
 !

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Volkan inşallah bu yaptığımız kurallara aykırı değildir, phpbbturkey yarışmasını hatırlatmak isterim sonra sorun çıkmasında

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siyah_Beyaz, valla bilmiyorum ama sorun çıkacağını sanmıyorum. Babası nasıl oğlunun bu tür bir yarışmada olduğunu söyleyip destek olmalarını istiyorsa bizimde kardeşimiz için böyle birşey yapmamızda sorun çıkmaz. UMARIM!

Yalnız Kerim abi'de bizleri desteklese fena olmaz aslında. Gerçi destekleyeceğim demişti ama ortalarda yok :D Mutlaka önemli bir işi vardır yoksa mutlaka girer.
 !

Resim