sizin dünyanız hangi renk?

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sizin dünyanız hangi renk?

Mesaj gönderen drowningpool »

Mavi: Genellikle yıldızları, geceyi, insan sıcaklığını, kalıcı ve derin duyguları, düşünceyi ve dinlenmeyi simgeler. Maviyi sevenler genellikle romantik ve duygusal bir kişiliğe sahiptirler.

Kırmızı: Hareketi ve hızı simgeler. Kırmızı sevenler, duyguları yoğun yaşayan kişilerdir. Ne var ki, aşırı kırmızı sevgisi, kişide aynı zamanda despotik bir yan ve sinirli bir kişilik göstergesi de olabilmektedir.

Sarı: Güneyin rengi; aynı zamanda umudun, ilginin, iyimserliğin ve evrensel aşkın rengidir. Sarıyı sevenler genellikle herkesle konuşan, geniş bir kültür hazinesine sahip sosyal tiplerdir.

Kahverengi: Bu rengi sevenlerin tipik özelliği, her şeyin mükemmel olmasını istemeleridir.

Yeşil: Dikkatin ve konsantrasyonun rengidir. Bu rengi sevenler, sağlam bir iradeye ve başkalarını kontrol etme yeteneğine sahiptirler

Siyah: Varolma ve gençlik başkaldırısının tipik rengidir. Korku ve umutsuzluğun yanı sıra ölümü de çağrıştıran siyah, seromoni ve tören giysisi rengi olduğu gibi cazibenin de rengi haline dönüşebiliyor.

Pembe: Kadınlara huzur veren bir renktir. Kimileri açık, kimileri daha sivri tonların düşkünüdürler. Oysa erkeklerin çoğu pembeyi ´iğrenç, sıradan´ bir renk olarak değerlendirir

Mor: ´Erotizmin sonu´ anlamını taşıyan renktir. Mesleki açıdan da, ikili ilişkiler açısından da seçilecek en yanlış renktir. Çok az görüldüğünden tek olma ve iktidar olmayı simgeler.

Gri: Ağırbaşlılığın, sadakatin ve sessizliğin simgesidir. Bu rengi tercih eden insanlar, genellikle işlerine gereğinden fazla önem veren, ciddi ama asla hırslı olmayanlardır. İkili ilişkilerde de gözleri yukarda değildir

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Siyahı işaretledim ama... Şimdi Düşününce Mavi Daha çok uyuyor...

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

herzaman kırmızı

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Benim Rengim Mavi ve Pembe

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yeşil rengini hep sevmişimdir. Peygamber efendimizin (s.a.v) en sevdiği rengin yeşil olmasının bunda çok etkisi var ;)

drowningpool, konuyu açmışsın ama kendi yorumunu yazmamışsın. Senin dünyan ne renk? :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

mor çünkü bu renk güç kudret ve hükümdarlığın kıraliyetin simgesidir

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Sarıyla Mavi arasında kaldım ama sanırım Mavi daha yakın bu renkleri sevdiğimden ya da sevmediğimden değil uygun olduğunu düşündüğüm için...
En son prensess tarafından 01 Kas 2007 [ 19:53 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Cahit 61 »

Hemen maviyi işaretledim sonra baktımda açıklamaları da varmış. O kadar romantik olduğumu sanmıyorum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Cahit 61 yazdı:Hemen maviyi işaretledim sonra baktımda açıklamaları da varmış. O kadar romantik olduğumu sanmıyorum

Abi ben ne insanlar gördüm romantik değilim deyip, kendini romantik sananlara taş çıkartan :)

Hem ben romantik olunmayıp, romantik doğulacağına inananlardanım. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
merve sevi delisi
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen merve sevi delisi »

ben moru işaretledim ama pek bana uymuOR..!