Sizce Hangi Hayvandan daha iyi dost olur ?...

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

Koyunuda Severim Ama Cevabım Koyun Değil :D Sanırım $EI-IZAI)E Biliyor Cevabımı :)

Beslediğim İki Tane Dünya Tatlısı Hamsterım Var Süslü Ve Cadı

Cevabım Hamster :D

Kullanıcı avatarı
ultrahakan
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ultrahakan »

köpek bence

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Uyus yazdı:Koyunuda Severim Ama Cevabım Koyun Değil :D Sanırım $EI-IZAI)E Biliyor Cevabımı :)

Tahmin etmek hiç zor olmasa gerek. Takılıyorum sadece. Eğer en sevdiğin hayvan koyun olsa forumumuza Hamster'ının resimlerinden ziyade koyun resimleri koyardın :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

ben balık diyorum.. hafızalarının 4 saniye olduğu söyleniyor ama olsun ben onları çok seviyorum sorunlarımı defalarca ilk kez dinliyor gibi dinliyorlar :D
onlar öyle suyun içinde bi oraya bi oraya yüzerken rahatlıyorum..bakımı güç ama olsun seviyorsan katlanacaksın..

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

VSaBaH yazdı: Tahmin etmek hiç zor olmasa gerek. Takılıyorum sadece. Eğer en sevdiğin hayvan koyun olsa forumumuza Hamster'ının resimlerinden ziyade koyun resimleri koyardın :D

Zorlanmadığınızdan Eminim Haklısın :D

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Uyus yazdı:Koyunuda Severim Ama Cevabım Koyun Değil :D Sanırım $EI-IZAI)E Biliyor Cevabımı :)

Sanırım o küçük yaramazları bize sevdireceksin... :D =D>
Mesela bana eskisi gibi itici gelmiyolar artık...

Kullanıcı avatarı
zeren
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen zeren »

benim cevabım da atlar ve özellikle de 7 yıl önce evde besleyip büyüttüğüm gözüm gibi baktığım dünyalar tatlısı olan ve eğitilebilen diğer hayvanlardan hiç bir farkı kalmayan 1 yıl evde besleyip de babaannem ve dedemin ısrarı üzerine hemcinslerine alışması için köye götürdüğümüz, talihsiz bir kış sabahı sansar tarafından boğulup bırakılan ve son olarak ölüm haberi gelince babamın dahi ağladığı :üzülme: ama herşeye rağmen onu anınca ve resimlerine bakınca hepimizin gülümseyerek hatırladığı horozum :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

zeren yazdı:benim cevabım da atlar ve özellikle de 7 yıl önce evde besleyip büyüttüğüm gözüm gibi baktığım dünyalar tatlısı olan ve eğitilebilen diğer hayvanlardan hiç bir farkı kalmayan 1 yıl evde besleyip de babaannem ve dedemin ısrarı üzerine hemcinslerine alışması için köye götürdüğümüz, talihsiz bir kış sabahı sansar tarafından boğulup bırakılan ve son olarak ölüm haberi gelince babamın dahi ağladığı :üzülme: ama herşeye rağmen onu anınca ve resimlerine bakınca hepimizin gülümseyerek hatırladığı horozum :D

zeren inanır mısın bir an cümlen hiç bitmeyecek sandım. Cümleni o kadar heyecanlı anlatmışsın ki cümlenin sonu gelse de sevdiği hayvanı öğrensem diye merakla okudum gerçekten...

Horoz sevgisi demek öyle mi? En az benim koyun sevgim kadar ilginç...

Bu arada forumumuza hoşgeldin... Umarım forumumuzda kalıcı olursun ve bizde senin bu cümlelerine bol bol rast geliriz :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
zeren
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen zeren »

VSaBaH yazdı:
zeren yazdı:benim cevabım da atlar ve özellikle de 7 yıl önce evde besleyip büyüttüğüm gözüm gibi baktığım dünyalar tatlısı olan ve eğitilebilen diğer hayvanlardan hiç bir farkı kalmayan 1 yıl evde besleyip de babaannem ve dedemin ısrarı üzerine hemcinslerine alışması için köye götürdüğümüz, talihsiz bir kış sabahı sansar tarafından boğulup bırakılan ve son olarak ölüm haberi gelince babamın dahi ağladığı :üzülme: ama herşeye rağmen onu anınca ve resimlerine bakınca hepimizin gülümseyerek hatırladığı horozum :D

zeren inanır mısın bir an cümlen hiç bitmeyecek sandım. Cümleni o kadar heyecanlı anlatmışsın ki cümlenin sonu gelse de sevdiği hayvanı öğrensem diye merakla okudum gerçekten...

Horoz sevgisi demek öyle mi? En az benim koyun sevgim kadar ilginç...

Bu arada forumumuza hoşgeldin... Umarım forumumuzda kalıcı olursun ve bizde senin bu cümlelerine bol bol rast geliriz :D

evet cidden horoz sevgisi :D bu arada eminim ki kalıcı olacağım ;)