Köstebek forum

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Köstebek forum

Mesaj gönderen göKhan. »

Köstebek forumla ilgili görüşünüzü
anketle ölçelim

Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Uyus »

K@S@P Öncelikle Kısa Zamanda Forum İçerisindeki Aktifliğin Ve Böyle Bir Anket Açtığın İçin Teşekkür Ederim Kendi Adıma =D>

Konuya Gelince Çok iyi kapsamlı bir forumu Seçtim Ben.Formumuzda Bazı Eksikliklerimiz Var Tabiki Ama Eminim Volkan Hepsini Zamanla Yapacaktır.Çünkü Her Zaman En İyisi İçin Emek Veriyor.Bu Aralar Gözle Görülür Bir HAreketlikilik Var Normal Halimizden.Umarım Hergün Daha Çok Çoğalarak Ve Daha Çok Paylaşımlar Yaparak Büyürüz ;)

Herşey Formumuzun İyiliği İçin Zaten ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Uyus yazdı:K@S@P Öncelikle Kısa Zamanda Forum İçerisindeki Aktifliğin Ve Böyle Bir Anket Açtığın İçin Teşekkür Ederim Kendi Adıma =D>

Konuya Gelince Çok iyi kapsamlı bir forumu Seçtim Ben.Formumuzda Bazı Eksikliklerimiz Var Tabiki Ama Eminim Volkan Hepsini Zamanla Yapacaktır.Çünkü Her Zaman En İyisi İçin Emek Veriyor.Bu Aralar Gözle Görülür Bir HAreketlikilik Var Normal Halimizden.Umarım Hergün Daha Çok Çoğalarak Ve Daha Çok Paylaşımlar Yaparak Büyürüz ;)

Herşey Formumuzun İyiliği İçin Zaten ;)

Sizler için elimden geleni yapmaya çalışıyorum, Uyus teşekkürler. Eksikliklerin farkındayım. En kısa sürede çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Köstebek Forum'a gelince;

En Büyük Demiyorum, En Ünlü demiyorum ama En Seviyeli ve Kaliteli forum diyebilirim... Forumumuz gerek üyeleriyle, gerekse yasal paylaşımlarıyla ideal bir forum tipini yansıtıyor. Bunu aldığımız teşekkür mesajları ve yarışmalarımdaki başarımızla gayet rahat söyleyebilirim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Ben sizegüneviniyorum ve bütün arkadaslarıma tavsiye ediyorum...
Hatta ardasımsiteye üye oldu ve bana gerçektn iyi bir site olduğunu söyledi
Herkese başarılar...

:turkce: :sagolun:

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Her zaman sizinleyim
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
HaYal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen HaYal »

bende çok seviyorum forumu bazı eksiklikler var ama yinede hiç belli değil
kocaman olucak bence ilerde :hoba:
forumu ve insanlarını çoks evdim :slm:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Çok iyi kapsamlı bir forum şıkkını işaretledim Çünkü;
Forumu kapsamlı yapan forumun içindekilerdir ve ben bunu Köstebek Forum üyelerinin hepsinde görüyorum. ;) . Ben Bu internet aleminde 2 tane böyle seviyeli, düzgün forum gördüm. Teki Köstebek Forum, diğeride Theoctr forumuydu. Theoctr dizi bitince kapandı ama forumda edindiğimiz arkadaşlar baki kaldı. Burdada aynısı olacağından eminim. Diğer forumun yani KöstebekForumun kapanmaması dileğiyle.Bize bu forumu hazırlayanlardan Allah razı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.
Baya uzun oldu valla.

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

bende ^^bazı eksikleri var ama giderilebilir^^ şıkkını seçtim.. bunu seçmek eleştirmek deil sadece sonuçları görmekti..

birde son şık pek uyuşmamış gibi geldi bana..??!! buraya , o şıkkı işaretliyen arkadaş girmez.. ve forumda paylaşımlara katılmaz...!!

bence daha uygun bir şık seçilebilirdi..

paylaşımın ve anketin içinde teşekkür ederim..

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Bişi deil

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Ayrıca GÖREVİMİZ