"İyi ki bitti" dediğiniz dizi hangisi?

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar biliyorum biraz acaip bi anket ama merak ediyorum. İllalah ettiğiniz ve bitse de kurtulsak dediğiniz bir dizi oldu mu hiç? Sebebiyle beraber yazınız ki biz de nefret edelim :D

Ben şahsen Bücür Cadı dizisinden nefret ederdim. Dizinin gerçeklikten uzak olmasının yanında hiçbir çekiciliği yoktu bana göre. Yunus Bülbül'ün ise yapmacık tavırları ve konuşmalarına öyle sinir olurdum ki her "Şehriye Hanım" deyişinde elimdeki kumandayı TV'ye fırlatmamak için zor tutardım kendimi. Hele o soğuk kızın sihir yapmak için kaşını, gözünü, burnunu oynatması yok mu? Onca bölüm yayınlandıktan sonra TV'den kaldırıldı da rahat bi nefes aldım :D

Sizlerinkini de merak ediyorum açıkcası... :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Düşünüyorum da bi sürü var :D
Sılaaaaa :tuh: Saçma sapan bi diziydi. Nefret ediyodum :D
Sevgili Dünürüm Cıvık cıvık insanlar falan hiç sevmem konusuda yoktu ayrıca :D O da saçmaydı
Prıson Break Derslerime engel oluyodu şükür bitti :nanik:

Daha bi sürü var.... :D

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Valla ben Yaprak Dökümü dizisinden bıktım bi ara ya..
Kim Kiminle birlikte,neler olmuş hiç takip edemedim.Hayatımda gördüğüm en saçma dizilerden biriydi.Kız kardeşinin kocasıyla kaçıyor,daha sonra eski nişanlısına döner,yani her şey karmakarışık sebepsiz bir diziydi.İlk başta çok ilgi topladı ama bence kötüydü :((

İyi ki de bitti :heh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

BHR yazdı:Valla ben Yaprak Dökümü dizisinden bıktım bi ara ya..
Kim Kiminle birlikte,neler olmuş hiç takip edemedim.Hayatımda gördüğüm en saçma dizilerden biriydi.Kız kardeşinin kocasıyla kaçıyor,daha sonra eski nişanlısına döner,yani her şey karmakarışık sebepsiz bir diziydi.İlk başta çok ilgi topladı ama bence kötüydü :((

İyi ki de bitti :heh:

Reşat Nuri Güntekin'in Yaprak Dökümü isimli romanını anlattığı söyleniyor ama ben birkaç bölümünü izledim öyle birşey göremedim sanki. Çok izlenen bir diziydi ben tam izlemediğim için yorum yapamayacağım ama anlaşılan çok ilgi çektiği için bozulan dizilerden...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Katılıyorum ablacım bu tür yapmacık diziler çocukları çok etkiliyor benimde şu aralar takıntım ...
Selena , Kayıp prenses ..
Tamamıyla saçma gerçekte olmıyacak gösterimlerin sunulması çok yanlış...
Bitse şunlar iyi olucak yada kaldırılsa çünkü izletmesemde ille kanal gezerken denk geliyor Duha'yla kavgamızı seyret.. :heh:

Eğeeeer keşke bitmesin dedikleriniz olsaydı onlar çok işte ama içimin yandığı tek bir dizi var oda başrollerini Kenan IŞIK ve Aydan ŞENER'in paylaştığı '' FİKRİMİN İNCE GÜLÜ '' İlk bölümden hayran kalmıştım senaryoya izlemeni kesinlikle tavsiye ederim reyting uğruna harcadılar ben hala show tv yi kolay kolay izlemem ...
Reklamlarda hiçbir kanalı izlemem tv yi kapatıyorum... :heh:
Yada kanal geziyorum abin gıcık olur yapcak bişey yok .. :slm:

Teşekkürler.. :slm:

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

VSaBaH yazdı: Reşat Nuri Güntekin'in Yaprak Dökümü isimli romanını anlattığı söyleniyor ama ben birkaç bölümünü izledim öyle birşey göremedim sanki. Çok izlenen bir diziydi ben tam izlemediğim için yorum yapamayacağım ama anlaşılan çok ilgi çektiği için bozulan dizilerden...

Reşat Nuri Güntekin'in Yaprak Dökümü adlı kitabını okudum.Diziyle alakası yok ve üstelik dizide çok abartılar olayları oyüzden kızıyorum zaten.

Volkan iyi ki izlememişsin çok büyük bir kayıp değil yani senin için :D

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

Bİnbir gece midir nedir o...Berbat bir olaydı ya:)

Aslında TRT de dizi yapmasın,olmuyor,özellikle post-proses diye bir olay yok...Şöyle güzel bir Zeybek dizisi olsa da izlesek yine:D

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

swashbuckler yazdı:Bİnbir gece midir nedir o...Berbat bir olaydı ya:)

Aslında TRT de dizi yapmasın,olmuyor,özellikle post-proses diye bir olay yok...Şöyle güzel bir Zeybek dizisi olsa da izlesek yine:D

Gerçekten de ya ZEYBEK dizisi olsada zevkle izlese herkes :heh:

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Ekmek tekneside bitmemeliydi ya :(

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye