2006 Dünya Kupası'nı sizce kim kazanır???

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

2006 Dünya Kupası'nı sizce kim kazanır???

Mesaj gönderen VSaBaH »

2006 Dünya kupası'nı sizce kim kazanır? Kimin kazanmasını istiyorsunuz? Kim bu kupayı daha çok hakediyor?

LÜTFEN ANKETİ OYLAYIN!!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

tabikide brezilya... lafa ne gerek

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Valla ben ce de Brezilya Ronaldinyo suyla Ronaldo suyla Dida siyla Cafusuyla Alexiyle .... kısaca yıldızlar topluluğu kadrosuyla kazanmayı hakediyor kazanacak..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

volkan alex kadroda yok zaten olsa bile böyle bi kadroda forma şansı bulabileceğini sanmıyorum, federasyon kupasından sonra Blatter kupayı Brezilyalı futbolculara verirken bir şey söylemişti "isterseniz dünya kupasını şimdiden verelim" diye bence haklı çünkü bu yarışta brezilyaya rakip göremiyorum

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ne brezilyası kardeşim...görürsünüz bak o 5 takımdan hiçbiri de alamayacak kupayı...bir çek cumhuriyeti var...almanya seyircisini arkasına almış...fildişi sahilleri...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

volkan alex kadroda yok zaten olsa bile böyle bi kadroda forma şansı bulabileceğini sanmıyorum, federasyon kupasından sonra Blatter kupayı Brezilyalı futbolculara verirken bir şey söylemişti "isterseniz dünya kupasını şimdiden verelim" diye bence haklı çünkü bu yarışta brezilyaya rakip göremiyorum

Doğrudur Metin yedek falan alınacak diye duymuştum ben oynar mı bilmem ama oynarsa çok iş yapar o kesin.

ne brezilyası kardeşim...görürsünüz bak o 5 takımdan hiçbiri de alamayacak kupayı...bir çek cumhuriyeti var...almanya seyircisini arkasına almış...fildişi sahilleri...

Çakler belki de fildişi hayal
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
onlineyimm
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen onlineyimm »

bence cresposu yla messi siyle abondanzieri siyle aimar ıyla arjantin in kupa

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

Eğer kim almasını istiyon diye soruyosanız ben Türkiye nin almasını isterdim 8)

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Sayın admin'in bir daha böyle bi anket açarken 'DİĞER' diye b i seçenek de koy ya da Tüm takımları yaz...

Kullanıcı avatarı
MeQueR
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen MeQueR »

dier seçeneği var ki saten :-? :-? prdn sonradan eklendi heralde ama var en nihayetinde :lol: :lol: :lol: