Nokia Super Sound'taki temsilcimiz KOD (Yan Sen De) OY VER!

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

aynen bende sondaki elemanları seçtim...ne yapacan yaww..merak ettim o 3 şey neymiş..deki bilelim..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

amsy yazdı:aynen bende sondaki elemanları seçtim...ne yapacan yaww..merak ettim o 3 şey neymiş..deki bilelim..

:arrow: Birincisi en geç yarın olacak.. Forumun ansayfasına KOD grubumuz için süper bir banner!!! Hazırlamaya başladım bile..

:arrow: İkincisi bu benim şahsi yeteneğim sayesinde.. :D Gerek forumumuzun üye olduğu forumlar birliği forumlarını, gerekse adminlerini bizzat tanıdığım birkaç forumu daha ateşleyeceğim. Onlardan destek isteyeceğim..

:arrow: Üçüncüsü ise daha süper!!!
Finale 1 hafta kala, şu an üye sayımız 1100 e yaklaşıyor. O zaman 2000'i bulur. İşte bunların hepsine birden Kod Grubumuzu destekleyin diye mail atacağız, hatta abartacağız ve son 3 günde bir daha atacağız.. Benim arkadaşlarımın haberi olsa yine yeter.. Diğer tanımadığım üyeleri hiç saymıyorum.. Tabi sizde yardımcı olur. Forumdaki tanıdıklarınızı biraz zorlarsanız.. Çok mükemmel sonuçlar alabiliriz...

Hiç olmadı MSN'de bana soru soranlara önce şuraya kayıt ol, oy ver derim.. Sonra cevaplarım :D . Neden mi yok yani....

Valla benim aklıma gelen bunlar...Sizin görüşlerinizi de alalım. Olur birşeyse yaparız...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

oylamanın bitmesine son 5 gün kaldı :roll: :lol:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

saxblue yazdı:oylamanın bitmesine son 5 gün kaldı :roll: :lol:

Gerçekten de öyleymiş. Ya ben ilk baktığımda Aralık falan görünce daha vaktimizin olduğunu düşünmüştüm.. O zaman şimdilik hedefimiz ilk 100 olmalı.. Sonra 2 aylık vaktimiz var... :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

evet aynen öle. ilk 100 den sonra bizi daha çok kişi dinleyebilecek. :-)

Kullanıcı avatarı
Melinda
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Melinda »

:)))
gerçekten ne desek bilemiyorum ancak çok mutlu olduk.. inşallah bu emeklerin karşılığı alınır ve boşa gitmez.. şu an için ilk 100 e kalmak bile çok önemli. eğer kalamazsak gerçekten büyük bir adaletsizlik olur(bunu ukalalık olsun diye söylemiyorum 700 küsür şarkı içinden herhalde en azından ilk 100ü hakediyoruz..)
bakalım sonuçlar neyi gösterecek..
arkadaşlar gerçekten çok mutlu olduk desteğinizle.. ve çok da şaşırdık aynı zamanda. umarız hiç yüzünüzü kara çıkartmayız..
sevgiler
Aslı.

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Şarkıyı dinledim pek benim tarzıma uymasa da hoş bir çalışma olmuş.Madem KOD grubu olarak bizim yanımızdasınız biz de sonuna kadar sizin destekçileriniz oluruz.İnşallah grubumuz en iyi yere gelecektir.

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ben tam 4 kez liste seçtim inşallah faydası dokunur. :-) :-) :-)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

hcetin1987, kardeş gerçekten sağol... Biraz zorlama gibi oldu ama kusura bakmazsın artık... :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Estağfurullah ne zorlaması bu formda kimin neye ihtiyacı varsa elimizden geleni yapmaya seve seve hazırız.