Nokia Super Sound'taki temsilcimiz KOD (Yan Sen De) OY VER!

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

yarışma bittikten sonra şarkıyı tekrar dinleyebilme fırsatı bulacak mıyız acaba grup üyelerine sesleniyorum.nerden dinliyebilirim extra bişey düşünüyomusunuz bunun için. Artı grubun farklı şarkıları var mı???hani olr ya dinledikçe alışır insan, şarkı çok sardı gerçekten ara sıra dinlemek güzel olurdu inşallah bu son dinleyişlerim olmaz.Son zamanlarda Türkiyede bu tarz yapılan müziklerin artması beni çok sevindiriyor bişeyleri aşmış olmak çok iyi hep aynı ritimli şarkılar yüzünden eski bazı şarkılar haricinde bişey dinleyemez olmuştuk.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı:Bisden istenen yardım elini geri çevirmeyiz. Yarışmada tüm kalbimle başarılı olmanızı diliyorum.

serife yazdı:abim (Mr_Fantastic) saolsun bende oy verdim
Hesabınıza +500 REP yüklenmiştir... Güle Güle Kullanın..

meyra yazdı:ÜYE OLDUM. LİNK BEKLİYORUM. ;-)
Meyra sana da +500 REP yükledim..Ama linkini aktive etmeyi unutma..

ÖNEMLİ!!!
Ha bir de eğer Hotmail kullanıcısıysanız, mailler Junk Mail (Önemsiz Postalar)' a geliyor unutmayın...
Sonra gelmedi dite çok beklersiniz...

İşte Resmi:
Resim

Kenshin Himura yazdı:yarışma bittikten sonra şarkıyı tekrar dinleyebilme fırsatı bulacak mıyız acaba grup üyelerine sesleniyorum.nerden dinliyebilirim extra bişey düşünüyomusunuz bunun için. Artı grubun farklı şarkıları var mı???hani olr ya dinledikçe alışır insan, şarkı çok sardı gerçekten ara sıra dinlemek güzel olurdu inşallah bu son dinleyişlerim olmaz.Son zamanlarda Türkiyede bu tarz yapılan müziklerin artması beni çok sevindiriyor bişeyleri aşmış olmak çok iyi hep aynı ritimli şarkılar yüzünden eski bazı şarkılar haricinde bişey dinleyemez olmuştuk.

Müzik üstadımız sen merak etme. Grubumuz bize bir kıyak yapar ve müziklerini burda yayınlamamıza izin verirler.. Zaten Aslı Hanım diğer şarkılarımızı da size göstereceğiz demişti..
En son VSaBaH tarafından 28 Eyl 2006 [ 00:22 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Adminim beni unutma bak ben tam 4 kez oy kullandım ona göre :D :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

hcetin1987 yazdı:Adminim beni unutma bak ben tam 4 kez oy kullandım ona göre :D :D :D

Sana 2000 REP dermişim.. :D TMM ortak sana da +500 REP yükledim..Valla hep cepten yiyoruz... Hadi hayırlısı... GÜLE GÜLE KULLAN!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

yan sen de dışında tabi ki bestelerimiz var! bu oylamar sürerken bizde yeni bestelerimiz üzerinde çalışıyoruz. ve yan sen de'yi forumda yayınlamak için biraz daha zaman var. şu ilk 100 içinde bizimde olduğumuz listeyi görüp bi oh çekelim... gerisi biraz daha kolaylaşacak. ilgilenen bütün arkadaşlara çok teşekkürler

KOD - Salih(gitar)
En son MaviGitar tarafından 28 Eyl 2006 [ 00:35 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

bana kaç rep??? :D

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

saxblue yazdı:yan sen de dışında tabi ki bestelerimiz var! bu oylamar sürerken bizde yeni bestelerimiz üzerinde çalışıyoruz. ve yan sen de'yiforumda yayınlamak için biraz daha zaman var. şu ilk 100 içinde bizimde olduğumuz listeyi görüp bi oh çekelim... gerisi biraz daha kolaylaşacak. ilgilenen bütün arkadaşlara çom teşekkürler

KOD - Salih(gitar)

sevindim Salih.Sende rep az birazda rep :D

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Ya ortağım haksızlık ama 1'e de +500 rep 4'e de.Ama neyse yine de çok sağol.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kenshin Himura yazdı:bana kaç rep??? :D

+500 REP YÜKLENMİŞTİR...

hcetin1987 yazdı:Ya ortağım haksızlık ama 1'e de +500 rep 4'e de.Ama neyse yine de çok sağol.

BANA KİM REP VERECEK YA!!!
Bunlar sadece ekran görüntülerini aldıklarım... Alamadıklarımın haddi hesabı yok...

Resim

Resim

Resim
En son VSaBaH tarafından 28 Eyl 2006 [ 19:25 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

lan olm niye verdin durup dururken şaka yaptık nese saol :D