Nokia Super Sound'taki temsilcimiz KOD (Yan Sen De) OY VER!

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kenshin Himura yazdı:lan olm niye verdin durup dururken şaka yaptık nese saol :D

Canın sağolsun şaka yaptım.. Hakkın tabiki vereceğiz.. EE söz verdik tutalım değil mi??

Valla heyecan giderek artıyor.. Son 3 gün....

Şu an kaçıncı sırada olduğumuzu öğrenmek için neler vermezdim.. :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

bende :lol: 8)

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen tarantula500 »

Ben de kullandım

Oylamaya katılmak tüm köstebeklerin görevidir

Emeğinize sağlık KOD

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

tarantula500 yazdı:Ben de kullandım

Oylamaya katılmak tüm köstebeklerin görevidir

Emeğinize sağlık KOD

Madem oylamaya katılmak tüm Köstebeklilerin görevidir. O zaman +500 REP vermekte bizim görevimizdir.
+500 REP hesabına yüklendi..Güle Güle kullan..

OYLAMAN RESİMDEKİ GİBİYSE SORUN YOK..
Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
uludro
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen uludro »

Evet Arkadaslar forumda belirtildigi aynen yaptim ve oyumu kullandim hadi hayirlisi

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

koala yazdı:İyi akşamlar Volkan. Ben de oyumu kullandım. Rep puanımı gönderirsin artık. ;-) Selamlar.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Teşekkürler koala,

HESABINIZA +500 REP YÜKLENMİŞTİR... GÜLE GÜLE KULLANIN...
En son VSaBaH tarafından 30 Eyl 2006 [ 03:44 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

uludro yazdı:Evet Arkadaslar forumda belirtildigi aynen yaptim ve oyumu kullandim hadi hayirlisi

Teşekkürler uludro,

HESABINIZA +500 REP YÜKLENMİŞTİR... GÜLE GÜLE KULLANIN...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Melinda
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Melinda »

:)
Bugün oylamanın son günü.. İlk 100 e kalabilecek miyiz göreceğiz yarın..ancak arkadaşlar,ilk 100 e kalamasak bile emeğinize sağlık,hepinize gösterdiğiniz çabadan ötürü teşekkür ederiz.
Bizim amacımız bu yarışmayla sınırlı değil,hatta bu yarışma amacımız bile değil.Evet dereceye girersek işler ivme kazanacak bu doğru,ama olmazsa da biz çalışmaya devam edeceğiz. Amacımız Türkçe bir albüm, biz bestelerimiz üstünde çalışıyoruz zaten.. İnşallah o günler de gelir.. :)
Şarkılarımızı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresinden dinlemeye devam edebileceksiniz.Gerçi şu anda tek şarkı var. Sanıyorum ki 2-3 şarkı daha tamamlayıp hepsini birlikte upload edeceğiz sayfaya,tek tek yüklemeyi düşünmüyoruz.
Bakalım zaman ne gösterecek..
Hayırlısı.
:)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerek KOD grubumuzun gerekse Köstebek Forum ailesi olarak hepimizin elinden gelenin en iyisini yaptığını düşünüyorum...

Hiç sahtekarlık yapmadık, teker teker şarkımızı dinletip oy kullandırdık.. Şu mübarek Ramazan ayı şerefine Allah (cc.) dürüstlüğümüzün ve hakkımızın karşılığını verir inşallah...

Emeği geçen ve oy veren herkese TEŞEKKÜR EDERİM...

Melinda, şarkılarınızı dinlememize izin verdiğiniz için çok sağolun.. İnşallah ilk 100'E klaırsak forumumuzdan şarkınızı daha da iyi tanıtma fırsatı bulabiliriz.. En azından vakit bol olur...

TEKRAR TEŞEKKÜRLER...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
KOD_basser
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen KOD_basser »

arkadaslar desteginiz icin cok tesekkür ederiz. buradan haberim yoktu ama hemen kulagima geldi. :D hepinize sonsuz tesekkürler yarin insallah güzel sonuclarla uyanicaz...