hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdiniz... lütfen oylayın !

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdiniz... lütfen oylayın !

Mesaj gönderen En[G]in »

ewt arkadaslar hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdiniz ben slovenya vatandaşı olmak isterdim "bu anketim turklugun dısında " cevaplarınızı yazarsanız sevinirim ve anketi oylamayıda unutmayın ok3 ;-) (-_-)(-_-) ;-)
En son Anonymous tarafından 29 Kas 2006 [ 17:13 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
mekanogeveze
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen mekanogeveze »

sanırım yine TÜRK vatandaşı olmak isterdim :) herşeye rağmen..

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Elbette ki Türkiye Cumhuriyeti :!:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bana göre bu güzel bir anket değil xxmangaxx çünkü ne kadar da ülkemizin eksikleri olsa ben hiçbir Türk'ün burda başka ülkeyi işaretleyeceğini sanmıyorum..

Türklüğümle gurur duymuşumdur her zaman.. Tabiki de Türk olmak isterdim..

Bu ankette neyi öğrenmek istediğini bize açıklar mısın???
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

VSaBaH yazdı:Bana göre bu güzel bir anket değil xxmangaxx çünkü ne kadar da ülkemizin eksikleri olsa ben hiçbir Türk'ün burda başka ülkeyi işaretleyeceğini sanmıyorum..

Türklüğümle gurur duymuşumdur her zaman.. Tabiki de Türk olmak isterdim..

Bu ankette neyi öğrenmek istediğini bize açıklar mısın???
abicim benim demek istedigim eger turk olmasaydınıs hangi ulkenin vatandası olurdunus benim anlatmak istedigim turklugun dısında elbetteki bende turk vatandaslıgını secerim :D

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

VSABAH zaten arkadaş TÜRKLÜĞÜN dışında demiş...yani şehzadenin yaptığı hangi ünlüyü seçersiniz güzel de bu mu kötü...adam sormuş işte...oraya da yazmış türklüğün dışında diye hepiniz yine tabili de TÜRKÜYE CUMHURİYETİ vatandaşı olmak isterdim yazmışsınız...yalnız benim anlamadığım oraya ne güzel italya,ingiltere,almanya,ispanya falan yazmışsın da slovenya nerden aklına geldi anlamadım...slovenyanın bi şeyi mi meşhur da ondan yazdın...o gereksizdi bence...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

xA_Fx yazdı:VSABAH zaten arkadaş TÜRKLÜĞÜN dışında demiş...yani şehzadenin yaptığı hangi ünlüyü seçersiniz güzel de bu mu kötü...adam sormuş işte...oraya da yazmış türklüğün dışında diye hepiniz yine tabili de TÜRKÜYE CUMHURİYETİ vatandaşı olmak isterdim yazmışsınız...yalnız benim anlamadığım oraya ne güzel italya,ingiltere,almanya,ispanya falan yazmışsın da slovenya nerden aklına geldi anlamadım...slovenyanın bi şeyi mi meşhur da ondan yazdın...o gereksizdi bence...

abicim ben slovenya yı cook severim ne bilim aklıma geldi iste :D

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

italyanlar ve italya hep ilgimi çekmiştir.

Kullanıcı avatarı
ynlsm
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen ynlsm »

saxblue yazdı:italyanlar ve italya hep ilgimi çekmiştir.

aynen

Kullanıcı avatarı
sarajevo
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen sarajevo »

Ben diğer devletlerden BOSNA-HERZEGOVİNA aslım ordan geliyo yane babam annem boşnak AMA NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :hoba: :hoba: :hoba: