Kurtlar Vadisi yayından mı kaldırılacak?!!!

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kurtlar Vadisi yayından mı kaldırılacak?!!!

Mesaj gönderen MaviGitar »

Kurtlar için bir saat içinde karar açıklanıyor...

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin kaderini belirleyecek Show TV'nin İcra Kurulu toplantısı sürüyor. Kararın bir saat içinde açıklanması bekleniyor.
Dizinin geleceği ile ilgili belirsizlik sürerken, Show TV'ye sabahtan beri gelen telefonlar santralı kilitledi. Gelen izleyici telefonlarının büyük bölümü dizinin devamını istiyor.
Ancak Show TV İcra Kurulu'nun büyük bir ihtimalle diziyi yayınlamama kararı vereceği ve bir saat içinde kamuoyuna açıklayacağı belirtiliyor.
Kurtlar Vadisi'nin yapım şirketi Pana Film, kasedi Show TV'ye teslim etti ve dizinin devamından yana olduğunu iletti.

UYARI RTÜK'TEN

RTÜK’ün 444 1 178 İletişim merkezine Kurtlar Vadisi Terör dizisiyle ilgili olarak binlerce şikayet gelmesi üzerine, RTÜK Üyeleri Show TV Genel Müdürü Saner Ayar’ı Ankara’ya davet ettiler. 13 Şubat 2007 Salı günü Ankara’daki Üst Kurul toplantısına katılan Saner Ayar’a Üst Kurul Üyeleri hem izleyicilerin şikayetleriyle ilgili bilgileri hem de görüşlerini aktardılar.
Show TV Genel Müdürü Saner Ayar’ın İstanbul’da kanal yöneticilerine Radyo ve Televizyon Üst Kurulu toplantısında yapılan değerlendirmeleri aktarması sonucunda, kanal yönetiminin, yapımcı firmayla hukuki soruna yol açılmadan diziyi yayından kaldırmak için çözüm arayışına girdiği öğrenildi.

Haber kaynak : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
En son MaviGitar tarafından 15 Şub 2007 [ 21:20 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

sizlerinde yorumlarını alalım? varmı bu forumda diziyi takip eden büyük KV fanları. ben çok severim. ve kaldırılmasına karşıyım.. siz ne diyorsunuz..?!

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ya pkk ile ırakta hatta kendi topraklarımızda mücadele etmemizi engelliyorlardı, utanmadan tv' de mücadeleye bile set çektiler...

hakkaten vatan hain dolu. birilerine battı ki kaldırıldı...

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

hayır kardeşim ben terörle mücadelenin herkesce bilinmesini ve de pkk ile herkesin gerçek anlamda aydınlatılmasını istiyorum!!!

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

kesinlikle vatanca hain oldular. kimleri rahatsız ettilerde yayından kaldırıldı. kahrolsun bunlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

ya türkiye'nin gerçeklerini anlatan neredeyse tek dizi kurtlar vadisiydi...nasıl kaldırırlar anlamam...bence halkın tepkisini çekecekler...çünkü bir iftar zamanı bir de kurtlar vadisi zamanı sokaklar bomboş oluyor...elbette birilerine batar...çünkü gerçekler bunlar...yarası olan çok...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MaviGitar, maalesef kaldırıldı...!!

:arrow: Merakla bekliyordum. Sinemadan çıkar çıkmaz koşa koşa eve geldim..Üzerimi değişmeden TV yi açtım bir de baktım ki biz yazı akıyor. Pana Filim Vadinin yasaklanma sebebini yazıyor orda..

:!: Sonra da Kan Kokusu adı verilen bir Belgesel yayınlandı.. Yani anlayacağınız.. KV Terör bitmiştir..

:idea: Ben bitirilmesine karşıydım. Bazı gerçeklerin açığa çıkması kimilerini rahatsız etmiş anlaşılan.. 30 Milyon kişi ilk bölümü izleyince ister istemez hamle yapmak zorundaydılar ve yaptılar da...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim