Formumuzun En Yakışıklısı...??

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

Allah Allah ne kadar yakışıklı var böyle :D :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İlginç bir uygulama... Hep adayları ben seçerdim, şimdi ise seçiliyorum. Güzel bir duyguymuş.. :D

:arrow: Benim oyum Ferhata (beşiktAŞK).. Kalite ortada fazla söze gerek yok :pimpdaddy:

Ben o kadar iddialı değilim zaten. Benim üzerime çok yakışıklı arkadaşlar var, onlara da başarılar dilerim ayrıyeten...

Zaten önemli olan, fiziki güzellikten çok kalp güzelliğidir bana göre..Ve bu arkadaşlarımın arasından böyle bir seçim yapmam imkansız zaten. Yukaridaki adayların (medcezir85 hariç) hepsini gerçek hayatta da tanırım, tanıdığıma da çok mutluyum. medcezir85 arkadaşımızın da en az diğerleri kadar dürüst bir arkadaş olduğuna eminim..

Engin bu arada kendine haksızlık yapma istersen, kendi resimlerini de koymanı istiyorum ben...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Abim ben yakışıklı değilim ki :D

Bütün futbolcular çirkin olur (Beckham hariç) bende bunların arasındayım :D

Sizin resimleriniz arasına kendi resmimi koyamadım çok çirkin kalıyorum yaww :D

Ama resimler bölümüne futbol resimlerimi (Mardinspor hariç çünkü yok) koyarım ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

xxmangaxx yazdı:Abim ben yakışıklı değilim ki :D

Sizin resimleriniz arasına kendi resmimi koyamadım çok çirkin kalıyorum yaww :D

Ama resimler bölümüne futbol resimlerimi (Mardinspor hariç çünkü yok) koyarım ;)

O zaman beni de çıkar o oylamadan... İşini yapacaksan tam yap..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Abim sen yakışıklısın yaa..Olur mu hiççç..!!

Boşwer beni yaa lütfen burada abilerim dururken ben kendimemi niye ekliyeyim olmaz :nono:

Hem bu oylamayı başlatan benim ve hemde kendi resimlerimi eklicem :D ..Benim güzel resimlerim yok :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

xxmangaxx yazdı:Abim sen yakışıklısın yaa..Olur mu hiççç..!!

Boşwer beni yaa lütfen burada abilerim dururken ben kendimemi niye ekliyeyim olmaz :nono:

Hem bu oylamayı başlatan benim ve hemde kendi resimlerimi eklicem :D ..Benim güzel resimlerim yok :huh:

Engin bunun bir oyun olduğunun farkında değilsin galiba.. Artık bırak şu alemi fazla ciddiye almayı. Sen kendine haksızlık ediyorsun.

Ben Ayın Bölüm Yetkilisi'ni seçereken kendimi koyamam ya. Ben Bölüm Yetkili değilim. Ama olsam kendimi de aday gösterirdim.. Mesajı açanın oylama dışında kalması gibi saçma bir durum olamaz...

Sen de koy diyorum. İkili dialoğa dönmemesi için de cevabına karşılık vermeyeceğim..
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

peki ben anketi nasıl düzenlicem abi sadece sizin adlarınız war .. kendiminkini ekleyemiyorum :huh:

Kullanıcı avatarı
kubosh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kubosh »

abi ya şu oylamaya Hakan Şükürü ekleyelim :) alttaki çizgiyi kaldırın hem o da bilseydi bu formu emin olun ki üye olurdu:):) benim oyum ona :D

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

xxmangaxx yazdı:

bence yakışıklı olmak için önce erkek olmak lazım ve bence beckham erkek değil...

volkan senin şu anlayışını anlamıyorum. yakışıklı değilmiş. ulan senin gözlerin yeter ama kafan basmıyo ki....

bi de ne demek lan kalıte kendini belli edermiş.. allahın cezası internet kafede çektiğim foto bu kadar olur...getir dijital makinayı en kral pozları vermezsem.... :lol:

Kilitli