Formumuzun En Yakışıklısı...??

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

herkes resmini paylaştı bari bende paylaşiim

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

bence Volkn abi daha yakışıklıııı

Kullanıcı avatarı
faceofmelinda
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen faceofmelinda »

Burada yakışıksız olan yok ki :nono:

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

geldik manga kardeş özledim forumu gittikçe artan bi stres warrr

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ç.Ö.K, geç kaldın biraz... Gökhan gibi senin de önceden fotoğrafın olmadığı için koymadı xxmangaxx büyük ihtimalle..

Yoksa bu forumda benden çok daha yakışıklı 1000 tane üye vardır belki... :D

Kim ne derse desin. Ben o adayların arasında 1. olmayı hala haketmediğimi düşünüyorum..

M.TUĞRUL, mesela .. Adam abisine çekmiş hakkaten de..
Siyah_Beyaz, kendisine karizmatik yönetici demek de sonuna kadar haklı.
beşiktAŞK, oyumu ona verdim.. Açıklamamı da yaptım.
ARENA, sanırsın Leonardo Di Caprio . Hatta o halt etmiş :D...
medcezir85, forumda fazla tanınmamasının kurbanı oldu.. Hakkı yeniyor.. (Ben de dahil..)
xxmangaxx, tam bir futbolcu tipi var... Söylediğine göre 1.85 boyu varmış :shock:
winniethepooh, her yerden yakışıklı... Bilgisayar kamerasından fotoğrafı olsa bile...

Dediğim gibi adaylar çok çetin... Aday olmayan ne cevherler vardır daha.. ;)
Bana kalırsa da saçma bir anket ama yine de devam etsin... Baksanıza başı çekiyorum :D

İşin şakası bu anketin benim için bi önemi yok.. Ama sevildiğimi bilmek hoşuma gitti.. :oops:
En son VSaBaH tarafından 11 Mar 2007 [ 14:04 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MeLo
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen MeLo »

VSaBaH yazdı: Kim ne derse desin. Ben o adayların arasında 1. olmayı hala haketmediğimi düşünüyorum..

Vsabah seni seçenlere ayıp ediyosun

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

MeLo yazdı:
VSaBaH yazdı: Kim ne derse desin. Ben o adayların arasında 1. olmayı hala haketmediğimi düşünüyorum..

Vsabah seni seçenlere ayıp ediyosun

MeLo kardeşim.. Sizlerin desteğini hep arkamda almak isterim... Tıpkı şimdi olduğu gibi.. :D

Oy verenlerin neden oy verdiğini biliyorum. O yüzden ayıp ettiğimi sanmıyorum.. ;) Sağolsunlar...

Ç.Ö.K yazdı:hem sen ne bçm adminsin admin forumu dolaşır alla alla nese adminim sana laf yok u know
Ben işimi yapmıyorsam o zaman söylediklerinde haklısın.. Forumda yapacak birşey kalmadı artık.. Yetkililer saat gibi çalışıyor.. Forumda hiç bir sorun yok hepsini hallettik..

Ben Yöneticiyim diye robot gibi dolaşamam ortalıkta, yönetici deyince akla öyle biri geliyor çünkü..

Ben çoğu yönetici tanırım...
Yetkileriyle üyelerine söz geçirir. Oysa benim stilim farklı, duygularımla söz geçiririm...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

VSaBaH bende sana oy verdim ama pişman olmaya başladım
O bizim görüşümüz saygı duymalısın
Tama mütavazisin ama bu kadar da olmaz yakışıklı adamsın kabullen bunu

Saygı duyuyorum

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

gönüller hoş olsun dünya güzelliği gelip geçici ama yinede değişik bir çalışma olmuş emeğe saygı diyelim birde yeni resim ekleyen arkadaşlar resimler bölümünden üyeleri tanıyalım bölümüne resimlerini eklerlerse sevinririm bende en ii si de o aslında bu çalışma biraz daha üyeleri daha ii tanıma gibi bişi olmuş öle düşünmek lazım ben yinede bütün üyelerin resimlerini resimler bölümünde üyeler resimleri arasında görmek isterim . biz burda kostebekforum için varız ve onun için çalışacaz gerisi yalan hepiniz kardeşimsiniz volkan liderlik sana yakışıyor burda da sen olmalısın metin de hemşom ona torpil geçecem kendime değil ona oy verecem

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

medcezir85, öncelikle görüşlerin için teşekkür ederim... Metine oy vermen torpil değil, isabet olur.. ;)

DMücahit, hem Resimler bölümünde koyduğun resiminle, hem de şu küçüklük fotoğrafınla öyle tanıdık geliyorsun ki. Tıpkı benim arkadaşlarıma benziyorsun.. Bu yüzden iyi anlaşacağım seninle.. ;)
feraze_622 burda olsa kime benzettiğimi çok iyi anlar seni... Onun kardeşine benziyor küçüklüğün :D

Oy verdiğin için teşekkür ederim.. Biraz abarttım galiba gerçekten. :D Ben sana saygı duyarım kardeş ne demek...
 !

Resim

Kilitli