Formumuzun En Yakışıklısı...??

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

VSaBaH yazdı:[
İşin şakası bu anketin benim için bi önemi yok.. Ama sevildiğimi bilmek hoşuma gitti.. :oops:

ne yani ben oyu sana vermedim sevmiyor muyum? sende mi günce diyeceksin ama :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

gunce yazdı:
VSaBaH yazdı:[
İşin şakası bu anketin benim için bi önemi yok.. Ama sevildiğimi bilmek hoşuma gitti.. :oops:

ne yani ben oyu sana vermedim sevmiyor muyum? sende mi günce diyeceksin ama :D :D

günce ben onu demek istemedim aslına ama neyse boşver..

Arkadaşlar verseniz de vermeseniz de canınız sağolsun.. Ben hepinize teşekkür ederim.. :sagolun:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Burda kendine haksızlık yapıyorsun abi..Sana oy werenleri düşün ben burda sadece bu anketi tip olarak açtım

YArdımla ilgisi yok..Sadece adı üstünde En yakışıklısı we millet sana weriyor..Kendine haksızlık yapma

Bide xxmangaxx 1.85 boyunda :shock: dedin :D .. ewet boyum gerçekten öyle hangi santrafor kısa ki ..??*

Neyse yanlış anlama ben sana bişey demiyorum sadece Tip olarak diyorum

:arrow: Unutmaki sen çok yardım seversin ;) we çok iyi birisisin ;)

Benimde oyum sana ;)

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ya kardeşim ne zamandan beri duruyor "RESİMLER BÖLÜMÜNDE ilk başlık KÖSTEBEK FORUM ÜYE FOTOĞRAFLARI" oraya kimse yollamazdı burada gönderen gönderene. demek ki böyle yapmalıymışız... :lol: volkan sonunda sustun yani şükür. adam inat yau :lol: kardeşim benim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

ben seni taaniyorum ama sen beni tanimuyorsun..
en yakın zamanda tanişiriz

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

walla bayağı eğlenceli bi bölüm olmaya başladı bu forumu çok seviyorum...wolkan abi sarışın bombam çok orjinal bi insansın seni seviyorum bana oy verenlere tşk ederim ayrıca

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

M.TUĞRUL yazdı:walla bayağı eğlenceli bi bölüm olmaya başladı bu forumu çok seviyorum...wolkan abi sarışın bombam çok orjinal bi insansın seni seviyorum bana oy verenlere tşk ederim ayrıca

Sarışın Bomba! :shock:

Tabirin biraz acayip ama ben ne demek istediğini anladım.. Forumu beğeneceğini bilmesem, seni sevmesem kaç zamandır gir şu foruma demezdim Tuğrulum.. ;)

Bir de abini alıştırsam şuraya var ya.. O bu ankette olacaktı ki ben 12 oy alacaktım ha.. TEK GEÇERİM ONU SÖYLE KENDİSİNE..
Manken gibi vallla.. :D Sende ona çekmişsin işte ;)

DMücait, tanıdım seni. Tekrar sağol açıkladığın için..

winniethepooh, aklımdan geçenleri söylesem yine inanmayacaktı kimse, çoğunluk birşey diyorsa fazla karşı çıkmamak gerekir.. ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

eywallah wolkan abi senin yüreğin çok güzel o bile herşeye yeter bu arada abimi görmek istemezsin göbek falan koydu hantal bi herif oldu onun tahtına göz koydum.. :D :D

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

M.TUĞRUL, yapma be abin ve göbek :shock: yemin ediyorum gözümün önüne getirdim de tiksindim yau...

söle kendine dikkat etsin ayarsız.. ulan yaz bi gelse şöle bi piknik üstüne maç.... ah ulan ahhhhhh :(

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

winniethepooh yazdı:ya kardeşim ne zamandan beri duruyor "RESİMLER BÖLÜMÜNDE ilk başlık KÖSTEBEK FORUM ÜYE FOTOĞRAFLARI" oraya kimse yollamazdı burada gönderen gönderene. demek ki böyle yapmalıymışız... :lol:

evet haklısın katılıyorum abicim..neymiş demekki böyle yapacazz

Kilitli