Hoşlandığınız birisi Sizinle çıkmayı reddeti ne yaparsınız

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Bende ;

Önce dost olmak isterim sonra kendi gelir

;)

Kullanıcı avatarı
mc_kelleci
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen mc_kelleci »

Yaşamadım.Allah yaşatmasın. Ama çabuk pes eden biri dielim.Herhalde peşinden koştururduk :D

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

:D once dost olurum sonra kendisi gelir :D

:!: her zamanda işe yarar :!:

Kullanıcı avatarı
pinar2007
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen pinar2007 »

bnde önce dost olurdum kendisi gelir heralde eğer başıma gelirse öle yapardım ;)

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Yanlız bikaç arkadaş hariç hiçkimse kabul etmiyor :D

Aşk konusunda insanların derdi bu kadar az olsa bütün şarkılar aynı konu için çıkmazdı bence... :D :D

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

yok yha bence çok şeker:)ii yapmışsn:)birilerinn bunu dile getirmesi lazm:)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Öncelikle şunu söylemek isterim...

Ben kendimi bu ankete cevap verecek duruma düşürmem...

Sevdiğimin sevdiğini hissettiğimde, sevdiğime sevdiğimi öyle hissettiririm ki onun teklifimi kabul etmemesi ihtimalini ortadan kaldırırım.. Reddedilme ihtimali olan teklifimi ise hiç ortaya atmam...!

BENDE BÖYLE...! ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

yakısır sana ADMINIM senı yanlıs tanımamısım helal =D> =D>

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

vSABAH ezdin yani bizi:)bende hayatımda hiiiiç öle birinden cevap beklemedm ve reddedilmedim ama öle bişi olsaydı nasıl cevap vericeğini bilmesi lazımm kişinn düşün ki o hissettirdiğin halde kızın uyuzluğu tuttu hayır dedi amaç seni süründürmek:)napıcaksın aslında sorunn sana böle sorulması lazım :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess yazdı:vSABAH ezdin yani bizi:)bende hayatımda hiiiiç öle birinden cevap beklemedm ve reddedilmedim ama öle bişi olsaydı nasıl cevap vericeğini bilmesi lazımm kişinn düşün ki o hissettirdiğin halde kızın uyuzluğu tuttu hayır dedi amaç seni süründürmek:)napıcaksın aslında sorunn sana böle sorulması lazım :D

prensess, Ciddi olarak yaptığım teklifi uyuzlukla karşılayan (senin tabirinle :D ), amacı beni süründürmek olan kişiye neden teklif edeyim ki..

Teklif etmek deyince şimdi ben gidip sadece fiziki güzelliğinden hoşlandığım birine teklif etmem tabiki. Onun fiziki güzelliğinden çok davranışları ve huyları etkilemeli beni. Ben şuna kesinlikle inanıyorum ki Siz eğer karşınızdakine sevdiğinizi gerçekten hissettirir ve onu gerçekten iyi tanıdığınıza inanırsanız Hayır cevabı almanız ve bu ankete oy verebilir duruma düşmeniz 0'dır.. Ama yine de illaki rededer derseniz bence o kişi size göre değildir. Eğer zorlayıp kabul ettirseniz bile o ilişkinin ömrü uzun olmayacaktır..Eee atalarımız ne demiş.. "Zorla Güzellik Olmaz..."

Niyetinizi gerçekten sevmek, amacınız ona sahip olmak olmalı ki. Karşınızdaki niyetlerinizi ve amaçlarınızı boşa çıkarmasın...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim