Hoşlandığınız birisi Sizinle çıkmayı reddeti ne yaparsınız

Her konuda anketlerinizi buraya paylaşabilir, üyelerimizin oylarına sunabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

birinin nasıl olduğunu anlayamıyosun işte hemen:)ama sen biliyorsan ve hemen anlıyorsan sana ne yapacağını senin engin bilgilerinden yararlanmak isterim :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess yazdı:birinin nasıl olduğunu anlayamıyosun işte hemen:)ama sen biliyorsan ve hemen anlıyorsan sana ne yapacağını senin engin bilgilerinden yararlanmak isterim :D

Estağfurullah prensess öyle demek istemedim.. Ben sadece düşüncelerimi söyledim yoksa benim engin bilgilere sahip olduğum falan yok..

Tek diyeceğim teklif etmeyi düşündüğünüz kişiyi iyi tanıyın. Sırf fiziksel güzelliği yüzünden bir kişiye hemen kapılmayın. Yoksa üzülebilirsiniz. İyi tanıdığınız kişi üzerinde yanılma payınız yok denecek kadar azdır..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

vavvvvvv.... volky den inciler baska yok mu volky :?:

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

volkan gerçekten çok güzel cevap ya.ama prensesin dediği gibi insan aklı başında değilken bu tip hatalr yapıyo bende bu ankete katılanlardandım ve cevabımda bunda 3 4 yıl önceki hatama göreydi şu anda çok farklı düşünüyorum o zmanki yaptığım hatayı şimdi asla yapmam ve insanın bi insana duygularını söylerken çok iyi tanıması konusunda çok haklısın.zaten fiziki aldnışlarla yapılan teklifler ve ilişkilerin ömrü çok kısa olur.yanlız bi durum var ne olursa olsun benim gibi duyguları içinde tutamayanlar karşıdakinin ne cevap verceğni düşünmeden söylüyorlarsa o zman kötü işte.bi bunu öğrenemedim asla duygularımı saklayamıyorum offf....... :(

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

feraze_622 yazdı:volkan gerçekten çok güzel cevap ya.ama prensesin dediği gibi insan aklı başında değilken bu tip hatalr yapıyo bende bu ankete katılanlardandım ve cevabımda bunda 3 4 yıl önceki hatama göreydi şu anda çok farklı düşünüyorum o zmanki yaptığım hatayı şimdi asla yapmam ve insanın bi insana duygularını söylerken çok iyi tanıması konusunda çok haklısın.zaten fiziki aldnışlarla yapılan teklifler ve ilişkilerin ömrü çok kısa olur.yanlız bi durum var ne olursa olsun benim gibi duyguları içinde tutamayanlar karşıdakinin ne cevap verceğni düşünmeden söylüyorlarsa o zman kötü işte.bi bunu öğrenemedim asla duygularımı saklayamıyorum offf....... :(

duygular beynin tek elinden alınp akıla verilirse isabetli kararlar verilmiş olur..çünkü beyin aptaldır akıl kolaylıkla kandırabilir beyni..mesela heyecanlanacak bir durum olmadığını aklınız bilir ama akıl beyne heyecanlanmalısın derse anında beyin adrenalin salgılatır oysa akıl olan bitenin farkındadır..aklın onayladığı kalbinde aklın yolunda gittiği bi durumda akıl rahalıkla beyini ikna eder ve beyin aşkın kimyasalını salgılatır...ve aklın takibindeki duygu yanlış yapamaz..yapılan hatalar hep yetkinin beyine yada beyin kontrolündeki duygulara verildiğinde oluyor...ve sanırım acı verende kendi beyninin bir başkasının aklı tarafından kandırılmış olması..yoksa kendi aklımız kandırdığında eğlenceli bile olabilir..

Kullanıcı avatarı
tiqi
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen tiqi »

yok derse sonrasında da işim olmaz.... ama yok diyecek birinede çıkma teklif etmem... haddimi bilirim yanee .. :hoba:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

feraze_622 yazdı:volkan gerçekten çok güzel cevap ya.ama prensesin dediği gibi insan aklı başında değilken bu tip hatalr yapıyo bende bu ankete katılanlardandım ve cevabımda bunda 3 4 yıl önceki hatama göreydi şu anda çok farklı düşünüyorum o zmanki yaptığım hatayı şimdi asla yapmam ve insanın bi insana duygularını söylerken çok iyi tanıması konusunda çok haklısın.zaten fiziki aldnışlarla yapılan teklifler ve ilişkilerin ömrü çok kısa olur.yanlız bi durum var ne olursa olsun benim gibi duyguları içinde tutamayanlar karşıdakinin ne cevap verceğni düşünmeden söylüyorlarsa o zman kötü işte.bi bunu öğrenemedim asla duygularımı saklayamıyorum offf....... :(

Merve benden sana tavsiye güzel duygularını hep içinde tut, ama kötü duygularını asla içine atma. Yani güzellikleri kendin yaşa, mutsuzlukları birileriyle paylaş. :D
Belki bu dediğimin bencilce olduğunu düşünebilirsiniz ama şu kadarını söyleyim size MUTSUZLUĞUNUZU BAŞKALARIYLA PAYLAŞMAK, MUTLULUĞUNUZU BAŞKALARIYLA PAYLAŞMAKTAN DAHA ÇOK YARAR SAĞLAR SİZE... Zaten gerçek dostta mutsuzlukları paylaşmak, sizin kötü anınızda yanınızda olmakiçin can atar bundan emin olun...

En önemlisi de paylaşacağın ne olursa olsun, paylaştığın kişiyi iyi tanı...

Ben hislerimi içimde tutmayı seven biriyim, duygularımı uluorta herkesin içinde paylaşamam ama madem sen paylaşmaktan kendini alamıyorsun o zaman benim dediklerimi biraz olsun dikkate almalısın...Sana bir yönetici, bir arkadaş, bir komşu tavsiyesi :D

dahi_yane yazdı: duygular beynin tek elinden alınp akıla verilirse isabetli kararlar verilmiş olur..çünkü beyin aptaldır akıl kolaylıkla kandırabilir beyni..mesela heyecanlanacak bir durum olmadığını aklınız bilir ama akıl beyne heyecanlanmalısın derse anında beyin adrenalin salgılatır oysa akıl olan bitenin farkındadır..aklın onayladığı kalbinde aklın yolunda gittiği bi durumda akıl rahalıkla beyini ikna eder ve beyin aşkın kimyasalını salgılatır...ve aklın takibindeki duygu yanlış yapamaz..yapılan hatalar hep yetkinin beyine yada beyin kontrolündeki duygulara verildiğinde oluyor...ve sanırım acı verende kendi beyninin bir başkasının aklı tarafından kandırılmış olması..yoksa kendi aklımız kandırdığında eğlenceli bile olabilir..

Fatma şuna gerçekten çok inanıyorum ki, öğretmen olunca o tertemiz beyinleri mükemmel bir şekilde dolduracaksın... ÇOK HAKLISIN...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

VSaBaH yazdı:Öncelikle şunu söylemek isterim...

Ben kendimi bu ankete cevap verecek duruma düşürmem...

Sevdiğimin sevdiğini hissettiğimde, sevdiğime sevdiğimi öyle hissettiririm ki onun teklifimi kabul etmemesi ihtimalini ortadan kaldırırım.. Reddedilme ihtimali olan teklifimi ise hiç ortaya atmam...!

BENDE BÖYLE...! ;)

adam herşeyini sağlama alıyor yarabbim ya...

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

volkan kesinlikle katılmıyorum insan başkalarıyla hep mutsuzluklarını paylaşırsa bir süre sonra yanlız kalır çünkü diğer insanlarda zaten mutluluk arıyor yani sadece mutsuzluğunu paylaştığı birini neden yanında istesin ki?arkadaş olmak veya sevgili olmak hem MUTLU GÜNDE hemde mutsuz günde olur bu dengeyi bozarsan bence gitmez.Evet merve ani kararlarla birine duygularını söylemek sonradan seni üzer ama tam terside olabilir mutluda edebilir ama risk almayı bilmelisin bardağın yarısı boşsa diğer yarısı dolu.Ayrıca 'iyi tanıdığınız kişi üzerinde yanılma payınız yok denecek kadar azdır..'insan dostunu dost olarak tanır ama sevgili durumuna girince olay değişir;Fikirler,tavırlarve tepkiler.Çünkü ilk kişiyi tanırsınız ama ona tanıma yaklaşımınız dostça olur onun fikirlerini ve davranışlarını öğrenmek için karşı tarafta size bu dostça davranışlarınıza o görüşle karşılık verir ama olay değişince bence düşüncelerde değişir ve aslında tanıdığınız yada tanıdığını sandığınız kişi beklediğiniz tepkinin tam tersinide verebilir bu yok denecek kadar az bir ihtimalden daha ve daha büyük bir ihtimaldir=>benim düşüncem ama herkezin düşüncesine saygı duyuyorum

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

çok teşekkür ederim Volkan amacım işimi hakkıyla yapabilmek ..umarım becerebilirim