trabzon' um !!!

Gezip gördüğünüz yerleri bizimle paylaşmak veya kendi memleketinizi bize tanıtmak mı isityorsunuz?? Daha ne duruyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

trabzon' um !!!

Mesaj gönderen Cahit 61 »

[youtube][/youtube] KADIKÖY / ÇARŞIBAŞI / TRABZON

Kullanıcı avatarı
Nazmiye Turkan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Nazmiye Turkan »

yaa bende istiyorum oralarda yaşamak,yaşlanmak :( :(
paylaşım için teşekkürler cahit..
ya bi insan bu kadar mı ister karadeniz kokusunu :( mis gibi havasını.. suyunu..:(
rabbim inşallah çok değil sadece 2 sene sonra beni de kavuşturur oralara.. zaten bi gidenin kolay kolay geri dönmek isteyeceğini zannetmiyorum..şu güzel memleket bırakılırda gelinir mi hiç :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Nazmiye Turkan, bende aynı düşünceler içersindeydim. Karadeniz'i hayatımda hiç görmemiştim şuan Samsun'da okuyorum. Nasip işte!

Umarım sende bu güzelliklere nail olursun.Cahit abi, paylaşım için teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Nazmiye Turkan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Nazmiye Turkan »

iyi dileklerin için teşekkürler volkan..
ben de aslında karadenize hiç gitmedim fakat çok istiyorum orada yaşamak..benim gözümde şu an çok şanslı birisin :D .. ne güzel.. :D

Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Cahit 61 »

Evet arkadaşlar memleketim hakkında güzel sözler duymak beni mutlu etti. Geleceğiniz zaman haberim olsun. Misafir etmek gezdirmek isterim. Allah sizede nasip eder bir gün gezmeyi Herşeyin güzeli ve hayırlısı sizin olması dileyiyle...