ölüm lokantası...

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

ölüm lokantası...

Mesaj gönderen prensess »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Dünyanın en dehşet verici lokantası Kaliforniya’da...

ABD’de ilginç, ilginç olduğu kadar da tüyler ürpertici nitelikte bir restoranın. 1852 yılından beri faaliyet gösteren restoranın belli bir mönüsü yok. Müşterileri çok önceden ısmarlayarak istedikleri her şeyi yiyebiliyorlar. Fiyatı hiç önemli değil ve hesap da ödemiyorlar. Ancak ufak bir ayrıntı var...

Bu yedikleri son yemek oluyor. Hatta yemek sonrası yapılan “ikram” da, ölümcül bir zehirli iğne. San Quentin Eyalet Hapishanesi’nden bansediyoruz. Son 10 yılda sadece 10 kişi bu sözde restorandan.

Eyalet Adalet Bakanlığı’nın web sitesinden öğrendiğimiz kadarıyla, idam mahkumu bu talihsiz 7 kişinin ısmarladığı son yemekler arasında ilginç mönüler var. Örneğin bir seri katil, son yemek olarak iyice kızarmış bir tabak patates ve iki bardak vanilyalı milkshake istemiş. Bir başkası, tecavüz ve cinayetten mahkum Tom Thompson ise sıcak bir meyvalı bulamaç yemiş. Ve şehirlerarası karayollarında çok sayıda insanın canına kıyan bir katil ise, son yemeği için iki adet pepperoni ve sosisli pizza ısmarlamış. En mütevazı idam mahkumunun son isteği ise tek bir bardak greyfurt suyuymuş.

The Times gazetesinin haberinde, bunları yedikten sonra o insanlara “afiyet olsun” denilip denilmediği ise belirtilmemiş.

Tüyler ürpertici!!!! :yuh:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Evet.. Bu habere bi sitede rastlamıştım... Dehşet ama kabul etmek gerek çok yaratıcı bi fikir olmuş... :D
Teşekkürler prensess...

Kullanıcı avatarı
YAĞMUR BULUTU
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen YAĞMUR BULUTU »

paylaşım için teşekkürler ben yeni öğrendim gerçekten dehşet verici

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

piskopata bağladım ama hep ilgimi çekmiştir orda bi yemekte bana nasip olur belkii:D