Allah düşmanımın başına vermesin...

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Allah düşmanımın başına vermesin...

Mesaj gönderen reha37 »

Endonezyalı balıkçı, yakalandığı hastalığın ardından 'Ağaç adam'a dönüştü. Siğillerin büyümesiyle vücudunda ağaç kökü gibi uzantılar oluşan balıkçıya, ABD'den yardım eli uzandı.

Resim

Resim

Resim

Endonezyalı balıkçı Dede, yakalandığı bir hastalığın ardından 'Ağaç adam'a dönüştü.

Siğillerin zamanla büyümesiyle vücudunda ağaç kökleri gibi uzantılar oluşan Endonezyalı balıkçı, önce işini daha sonra eşini kaybetti. Kocasının bu halinden şikayetçi olan kadın, iki çoçuğunu da geride bırakarak evi terk etti.

Hastalığının sürekli ilermesi üzerine çaresizlik içinde ölümü bekleyen Dede'ye ABD'den yardım eli uzandı.

Amerikalı dermatoloji uzmanı Anthony Gaspari Endonezya'ya gelerek gerekli testleri yaptıktan sonra A vitamini tedavisiyle sorunun çözebileceğini açıkladı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu nasıl bir hastalıkdır anlayamadım gerçekten... :yuh: Allah (cc.) yardımcısı olsun ne diyelim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
figen92
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen figen92 »

bu adamın elleri nereye kaybolmuş???:Dyha cidden aynı agac köküne benzio elleride acaba ne hastalıgı :yuh:

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

allahım bu kadar farklı bi hastalık hiç görmemiştim gen ayvayı yemiş bu adamın...

Kullanıcı avatarı
YAĞMUR BULUTU
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen YAĞMUR BULUTU »

ya inanılmaz ilk defa böyle bir hastalık duyuyorum daha neler göreceğiz ve duyacağız acaba paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

off evet ya çok ilginç biraz ürktüm yaa :( bunlar hep ibret aslında yaa Allah yardımcısı olsun kimseye böyle dert vermesin Rabbim ..
paylaşım için teşekürler.

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

gerçekten çok kötü bir durum

Allah kimseye göstermesin :(