insan olan bunu yapmaz

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
kostepekim
Aktif Üye
Aktif Üye

insan olan bunu yapmaz

Mesaj gönderen kostepekim »

Bu Olay Bursa’da OlmuŞ. 17 YaŞinda Bİ GenÇ Kiz Anİden ÖlmÜŞ. Aİle PerİŞan OlmuŞ Ama N’apsinlar, Kizi DefnetmİŞler Taabİ. Aradan Bİ’kaÇ GÜn GeÇmİŞ. Baba Kizini RÜyasinda GÖrmÜŞ. Kiz SÜreklİ TİtrİyomuŞ Ve “Çok ÜŞÜyorum Baba. Yalvaririm ÜstÜmÜ Ört” DİyomuŞ. Adam Sabah KalktiĞinda RÜya Aklina Gelİnce HÜngÜr ,hÜngÜr AĞlamiŞ. “gÜl Gİbİ Evladimi Kaybettİm. RÜyama Gİrİcek Tabİİ” Dİye DÜŞÜnmÜŞ. Karisinin ÜzÜlmemesİ İÇİn De Ona HİÇ BİŞey SÖylememİŞ. Ama Ertesİ Gece, Sonrakİ Gece, Daha Sonrakİ Gece, Hep Ayni RÜya: “Çok ÜŞÜyorum Baba. N'olur ÜstÜmÜ Ört!”
Baba Bİ Gece Yİne Ayni RÜyayi GÖrÜrken Kan Ter İÇİnde UyanmiŞ. DayanamamiŞ, Karisinin, “nereye Bey Bu Saatte?” Demesİne Aldirmadan SokaĞa Firlayip SoluĞu Mezarlikta AlmiŞ. Kizinin Mezarina Gelİnce Ne GÖrsÜn? Mezar AÇik Ve BomboŞ! Adam Ne YaptiĞini Bİlmez Bİ Halde Mezarlik BekÇİsİnİn KulÜbesİne YÖnelmİŞ. Allahim, O An GÖrdÜĞÜne YÜrek Dayanmaz… BekÇİ Resmen Kiza TecavÜz EdİyomuŞ! MeĞer Bu AŞŞaĞilik Herİf Her Zaman, Yenİ GÖmÜlen ÖlÜlere Bellİ Bİ SÜre Bunu Yapar

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

biliyordum bunu, ilk duyduğumda çok kötü hissetmiştim kendimi, yine aynı şeyleri hissediyorum, gerçekten insan olan bunu yapmaz,,,

Kullanıcı avatarı
Big Ticket
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Big Ticket »

bunu yapanın Allah belasını versin.
Gerçektende birinin bunu yapması için insanlıktan çıkmış olması gerekir.

Kullanıcı avatarı
YAĞMUR BULUTU
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen YAĞMUR BULUTU »

nasıl olur böyle birşey bir laf vardır insanları tanımaya başlayınca hayvanları daha çok seviyorum bu insana hayvan desem hayvanlara ayıp olur en iyisi ben allah'ından bul diyorum....

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

Y a çok korkunç gerçekmi bu yaa Allah'ım ne insanlar bunlar ya duygularını vicdanlarını yitirmişlermi off Allah'ım sen akıl ver yaa ...
paylaşım için teşekürler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

kostepekim, olayın gerçekliği hakkında şüphelerim var.

İnşallah bu tür bir olay olmamıştır. İnternette o kadar saçma sapan yazılar dolaşıyor ki inanmak için güçlü kanıtlar arar oldum her zaman. Bu da onlardan biridir mutlaka. En azından bunu ümit ediyorum.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
SaRıKaYa
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen SaRıKaYa »

insan olan böyle bir şey yapmaz.toplumumuz bu kadar bozuldu.

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

bana da inandırıcı gelmiyor şahsen !!

Kullanıcı avatarı
kostepekim
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kostepekim »

inşallah gercek deıl sadece bır hayal urunu bı tur reklam dır.böyle igrenç seyler

Kullanıcı avatarı
nazxxx
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen nazxxx »

inanamıyorum ya umarım gerçek değildir bizim toplumumuz bu kadar mı iğrençleşti çok kötü oldum ya