Bu videoda sıradışı olan ne sizce???

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar benden YORUM YOK!!! Sizlerdende videonun içeriğini deşifre edecek bi yorum istemiyorum. Çok dikkatli izleyin bakalım benim bulduğumu bulabilecek misiniz?

Yalnız videonun içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için duymanız gereken şeyler var. Bu yüzden ses sisteminin olması iyi olur. Videonun içeriği forum kurallarımız çerçevesindedir içiniz rahat olsun...

[youtube][/youtube]

Tekrar söylüyorum yorum yapabilirsiniz ama sır vermek yok :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Ha Ha ve de Ha :D

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

prensess yazdı:Ha Ha ve de Ha :D
Katılıyorum . . . . . . . :D

Kullanıcı avatarı
ozlem61
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ozlem61 »

Kalp krizi geciriyodum nerdeyse :yuh:

gunduz gozluyle baksam bende ha ha ha diyebilirdim belki

:D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ozlem61 yazdı:Kalp krizi geciriyodum nerdeyse :yuh:

gunduz gozluyle baksam bende ha ha ha diyebilirdim belki

:D

Kalp krizi geçirtecek kadar karışık bir video olduğunu bliiyorum ama ne kadar dikkatli takip ederseniz istenileni bulmaya o kadar yaklaşırsınız...

Sadece videoya odaklanın ve sesleri dinleyin. Bulacaksınız...!

Yada boşverin. Yahu çaktırmamaya çalışıyorum ama birşey falan olur birinize üzülürüm sonra. Biraz temkinli dinleyin diyim o zaman :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Herkes mi aynı espriyi yapar kardeşim....

Tadı kaçtı artık bunların...
Yorumları okuyunca anladım böyle bi zaçmalık olduğunu yaw....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37 yazdı:Herkes mi aynı espriyi yapar kardeşim....

Tadı kaçtı artık bunların...
Yorumları okuyunca anladım böyle bi zaçmalık olduğunu yaw....

Korkutmasını bileceksin... Amacım korkutmak olsa bu videoyu öyle bi izletirdim ki herkese korkmadım diyen yalan söylerdi. (Sende dahil)

Bence saçma değil o senin düşüncen tabi ama fazla büyük konuşma derim ben çünkü herkes benim kadar iyi niyetli olmayabilir..
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

"Korkmadım diye yalan söylerdi" :?:

Vay beeee, ne kadar da ii tanımışsın bizi kardeşim, haklısın.... Biz hem korkarız hem de korkmadık deriz...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37 yazdı:"Korkmadım diye yalan söylerdi" :?:

Vay beeee, ne kadar da ii tanımışsın bizi kardeşim, haklısın.... Biz hem korkarız hem de korkmadık deriz...

Yahu öyle demek istemedim ki. Bak yine yanlış anlaşıldım. Hani bazıları korku filmine gider korkar korkmadım der, bazıları komedi filmine gider güler beğenmedim der, bazıları tabakta kırıntı bırakmayıncaya kadar yer ve yemek güzel olmamış der ya aynen öyle işte!!!

Gururuna yenik düşmemek için, korkmadım bile diyemez yani demek istediğim... Bazen öyle güzel kamufle edilir ki bu tür şeyler insan korkmaktan başka birşey yapamaz duruma gelir... Ne kadar korkmadım dese de vücüdu ve hareketleri ele verir kendini...

İşte aynen böyle yoksa ben kimseye alenen yalancı demem. Eğer ki ben korkmam diyorsan biliyim yani... Elbet bir yolu vardır!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

En çok kendi yapacaklarımdan korkarım...

O yüzden susuyorum...