psişik güçlerim

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

psişik güçlerim

Mesaj gönderen sıfır »

arkadaşlar yeni vidyolar çektikçe buraya uploadlayacağım

sevgiler

KESİNLİKLE HİLE YOKTUR

[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fehmicim öncelikle emeğine saygı duyuyorum ;)

Yalnız bu psişik bir yetenekten çok fiziksel bir durum olsa gerek... Tıpkı bobinde elektrik sayesinde manyetik alan oluşturulup dönme hareketi sağlanması gibi sende vücüdunun mevcut statik elektriğiyle manyetik alan oluşturuyorsun o yüzden öyle bir hareket oluyor...

Bunu başkasına yaptırdın mı? Onlarda benzer şeyler oluyor mu? Olmuyor diyorsan bile ben yinede bunu açıklamasının psişik güç olmayacağını iddaa ediyorum. Bazı insanların vücüdu normalden daha fazla statik elektrik üretir. Seninki bunla alakalı olabilir...

Dene bakalım belki sende bi mıknatıs adamsındır :D
Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

hyr yaw...

snde beni cahal zannettin... :D

ben son günlerde telekineziye ilgi duyuyorum ve bu da çalışmalarımın bir sonucu diğer vidyolarım da gelecek

bu arada bu döndürme işini ellerim çevresinde deilken de yapabiliorm :D ama daha zor oluyor

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yok estağfurullah cahil falan demek istemedim... Sadece gördüğüm kadarıyla psişik güçlerle alakalı olmadığını düşündüm o kadar.

Eğer ki ellerin olmadan da bu döndürme işlemini yapabiliyorsan o zaman diyebileceğim pek birşey yok gibi :) Videolarını bekliyoruz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

bu aralar kapalı kaptayken döndürmeye çalışıyorum

ama kapalı kap olunca düşüncelerim sanki onu engel gibi algılıo bu sefer sanki kalkanmış gibi oluo
ama onu da yapıcam...

Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Cahit 61 »

Silgiye geçirilmiş bir kalem ucu üzerinde döndürdüğün katlanmış kağıtparçasını millete iyi yutturmuşsun TEBRİKLER .

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

sanırım silgiye geçirdiğim o iğnenin ucundaki kağıdı düşüncemle çevirmek millete yutturabileceğim birşey...

saygı...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Cahit 61 yazdı:Silgiye geçirilmiş bir kalem ucu üzerinde döndürdüğün katlanmış kağıtparçasını millete iyi yutturmuşsun TEBRİKLER .

Cahit abi bi yanlış anlama söz konusu galiba... Orada kağıdın havada durması zaten kalem ucundan kaynaklanıyor :) onu sıfır dahil herkes biliyor ama burada dikkat çekilmek istenen nokta kağıdın dönmesi... Yani arkadaş cam fanusun içine koyduğunda bile kağıdı döndürmeyi başardığını söylüyor.

Videosunu koyarsa daha açıklayıcı olur bence... En azından ben bunu görmek isterim ;)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

tbrklr

Kullanıcı avatarı
Cahit 61
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Cahit 61 »

VSaBaH yazdı:
Cahit 61 yazdı:Silgiye geçirilmiş bir kalem ucu üzerinde döndürdüğün katlanmış kağıtparçasını millete iyi yutturmuşsun TEBRİKLER .

Cahit abi bi yanlış anlama söz konusu galiba... Orada kağıdın havada durması zaten kalem ucundan kaynaklanıyor :) onu sıfır dahil herkes biliyor ama burada dikkat çekilmek istenen nokta kağıdın dönmesi... Yani arkadaş cam fanusun içine koyduğunda bile kağıdı döndürmeyi başardığını söylüyor.

Videosunu koyarsa daha açıklayıcı olur bence... En azından ben bunu görmek isterim ;)

Eğer fanusun içinde döndürebilirse kabul fakat fanus tammen zemine yapışık olmalı Yoksa katalitik üstünde ellerini bir çember şeklinde kullanarak oluşan hava akımının kağıdın eğimiyle döndüğüne inanın yorum halen çıplak gözle görmeden inandıramazsınız beni