Kızından 7 çocuk sahibi oldu!

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kızından 7 çocuk sahibi oldu!

Mesaj gönderen Uyus »

Kızını 24 yıl boyunca bir bodruma hapsetti ve ondan 7 çocuk sahibi oldu. İşte tüyler ürperten olay...
Avusturya’da Joseph Fritzl isimli sapık baba, 1984 yılında öz kızı Elizabeth’i bayıltarak bodruma kilitledi ve zorla “Evden kaçtım. Beni aramayın” diyen bir mektup yazdırdı. Böylece annesi de bir şeyden şüphelenmedi ama sapık baba, 24 yıl boyunca bodrumdaki kızına tecavüz etti.

24 YILDA 7 ÇOCUKLARI OLDU
Baba-kızın yedi çocuğu oldu. Bunlardan 19, 18 ve 5 yaşında olan üçü, doğdukları günden itibaren bodrumda yaşadı. Üç çocuk, ne gün ışığı gördü, ne de eğitim aldı. Biri öldü. Baba Joseph cesedi yaktı. Üçü Elizabeth’le gün ışığı görmeden bodrumda büyüdü. Joseph diğer üç çocuğunu ise kızının kapıya bıraktığını söyledi. Her şeyden habersiz olan karısı da çocukları eve alıp büyüttü. Olay bodrumdaki bir çocuk çok hastalanınca ortaya çıktı.

24 YIL SONRA AKLI BAŞINA GELDİ
Baba Joseph ve Rosemarie ile üç çocuk normal bir hayat sürerken; Elizabeth ve diğer üç çocuğu ise yer altında yaşıyordu. Olay 19 yaşındaki Kerstin isimli kızları hastalanınca ortaya çıktı. Baba durumun çok kötü olduğunu görünce kızını hastane kapısına bıraktı. Ama sahipsiz kızın iyileşmesi için annesinin bulunması ve bilgi gerekiyordu. Baba dayanamayarak Elizabeth ve diğer çocukları yer altından çıkardı. Karısına da “Elizabeth geri dönmeye karar vermiş” dedi. Ama hastane yetkilileri olaydan şüphelenerek Elizabeth’i sorguya aldı. “Bir daha babanla karşılaşmayacaksın” diye söz verdiklerinde 42 yaşındaki kadın da 18 yaşından beri 24 yıl boyunca yaşadığı büyük işkenceyi tek tek anlattı. 73 yaşındaki baba göz altına alınınca suçunu itiraf etti ve kızını sakladığı yeri tarif etti. Anne Rosemarie, Elizabeth ve çocuklar psikolojik tedaviye alındı.

:kizgin:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

oha diyorum baska da bıse demıorum

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

bu kadarı olur yane..

Kullanıcı avatarı
sabrish
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen sabrish »

şimdi bi beddua edip üstüne de küfür koyardım bu adama ama bana döner die bişiy demiorum :çok sinirli:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gazetede suratını gördüm tüküresim geldi... Gerçi tükürecek kadar yakınına yaklaşabilsem çok daha fazlasını yaparım...

Kalbinin pisliği suratına vurmuş. Bakar mısınız şunun suratına?

Resim

Hayvan desem hayvana haksızlık etmiş olurum, çünkü hayvan bile bunun yaptığını yapmaz!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Meriç
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Meriç »

dünya gün geçtikçe yaşanmaz bir hÂl alıyor bu kadarına da pes doğrusu çok iğreç bir durum!!...

Kullanıcı avatarı
ozgurcan01_40
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ozgurcan01_40 »

bunlara insan bile demeye dilim varmıyo arkadaşlar yhaa

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis »

ayy adamın yüzünden belli zaten.. bi baba kısının hayatını nsl karartır aklım ermiooo :!: :!: :kizgin:

Kullanıcı avatarı
sabrish
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen sabrish »

pedal gerizekalı psikopat :çok sinirli:

Mesaj düzenlenmiştir [Uyus]

Forumumuzda küfür yasaktır. Lütfen forum kurallarımıza uyunuz :!:

Kullanıcı avatarı
özkan67
Aktif Üye
Aktif Üye

Re:

Mesaj gönderen özkan67 »

Meriç yazdı:dünya gün geçtikçe yaşanmaz bir hÂl alıyor bu kadarına da pes doğrusu çok iğreç bir durum!!...

sana katılıyorum bu adamı asmalı yakmalı