başınıdan geçen olaylar...

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen pawlonia »

başınızdan geçen olayları yazın

Kullanıcı avatarı
petek
Aktif Üye
Aktif Üye

Re: başınıdan geçen olaylar...

Mesaj gönderen petek »

BİR GÜN YANİİ BUNDAN ALTI SENE ÖNCE AİLEMLE EVİMİZİN BALKONUNDAYKEN KONUŞUYORDUK OGÜNDE HABERLERDE UZAYLILAR HAKKINDA HABERLER VARDI BEN PEK İNANMAMIŞIM DOĞRUSU FAKAT BALKONDAYKEN TAM O SIRADA UÇAĞA BENZER BİRŞEY GEÇTİ GÖKYÜZÜNDEN KÜÇÜK ERKEK KARDEŞİM ANNE BAK UZAYLI DEDİ HEPİMİZ GÜLDÜK TABİKİ FAKAT O AKŞAM UYUDUĞUMUZ DA SESLER DUYDUK EVDEN YANİ BEN DUYDUM HİÇ KALKMAYAN ERKEK KARDEŞİM BİRDEN KORKUYLA UYANDI NE OLDU DEDİK O ZAMAN DA YAZ DI KAPILAR PENCERELER AÇIKTI RESMEN UZAYLILARI TARİF ETTİ BİZE AMA BENİM KARDEŞİ O ZAMAN 7 YAŞINDAYIDI VE UZAYLILARIN RESMİNİ DAHİ GÖRMEMİŞTİ NEYSE BİZ ÜYA GÖRDÜN DİYEREK GEÇİŞTİRDİK FAKAT ERTESİ GÜN HABERLERDEKİ UZAYLI KONUŞMALARINDA ANNEMLE BEN BİŞEY DUYMUŞTUK EĞER UZAYLI VARSA MUTLAKA SAATLER 20 DAKİKA GERİYE GİDER VE GELDİĞİ SAATTEDE DURURMUŞ PEKİ NEMİ OLDU BENİM KOLUMDAKİ KOLSAATİM TAM 02:40 TA DURMUŞTU ŞAŞKINDIM ÇÜNKÜ SAATİM DURMAYACAK KADAR YENİYDİ MASA SAATİNE BAKTIK ODA AYNI SAATTE DURMUŞTU TESADÜF DEDİK YA DUVAR SAATİ EVET ODA HEPSİ AYNI SAATTE 02:40 TA DURMUŞTU İNANAMADIK DAMA ÇIKTIK DAMIN KAPISI AÇIK BEN BÖYLE ŞEYLERE PEK İNANMAM AMA NE BİLİM SAATLER ŞAŞIRTTI BENİ :neee:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

petek, hakkaten de ilginç bir olay geçmiş başından... Ama ben uzaylılara inanırım. Yalnız zaman konusunda aynı inancımı sergileyemeyeceğim... Öyle birşey duymadım tesadüf söz konusu olabilir...

Allahüteala Kuran-ı Kerim'de 99 alemden söz etmiş... Bizim bildiklerimiz Bitkiler, Hayvanlar ve İnsanlar... Bu 99 alemden biri de uzaylıları temsil ediyor olsa gerek...

Hem koca evrende yalnız olacak değiliz ya :)

Paylaştığın için teşekkürler petek! pawlonia, böyle güzel bi konu açtığın için sana da teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
petek
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen petek »

rica ederim ne demek ben de yei üye oldum harika bir site...... herşey için teşekkürler :oley:

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

gerçekten uzaylı varmı korkuyom ben daha 10 yaşındayım :yuh: :lutfen: söyleyin

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

Varsa bile korkmana gerek yok bence sato54. Eminim sadece insanları korkutmak için yaşamıyorlardır onlarda. İşleri güçleri vardır :D

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

evt :D