burası türkiye dedirten olaylar..

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

burası türkiye dedirten olaylar..

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

*- köy kahvesinin üst katındaki ahırın çökmesi. 1 kişinin inek altında kalarak yaralanması
- sağlık hizmetlerinden %18 vergi alınması.

*6 kere gidip yedi kere gelen ve baba olmaya devam edenler.ee o vakit ne bekliyoruz madem böyle bi şekil var bizde bacı ayağına biraz yolumuzu bulalım diyenler.Türkiyenin (kapasite itibariyle) tek sol partisinin varoşlardan oy alamaması.adil düzen isteyenler

*cocugu kisir olur diye asisini yaptirmayan aile ve cocuk felci geciren zavalli bebek

*balkondan aşağıya işerken çişinin elektrik tellerine degip elektrik çarpmasından ölmesi

*iki denyo şöförün hareket halindeki otobüste yer değiştirmeye çalışırken otobüsü devirmeleri

*ferrari ye lpg taktırmak için firmayı arayan bir adamın var olması.ferrari yetkilileri adama parayı sayıp arabayı geri almıştır

*herifin teki kızlarla taksiye binip oyuncak cep telefonunu gizlice çaldırıyo sonra eeee yeter be diyip camdan aşşa atıyo hep bu şekilde kız tavlıyo ben şahidim gördüm

*otobüsü modifiye edip seyyar geneleve dönüştüren zihniyet. üzerinde mutlu insanlar yazıyordu galiba.

*sen, ben, o, hepimiz. birbirimizden yok aslında farkımız, hepimiz ayrı bi garibiz

*uzaylıların köylüler tarafından taşlanması.

*işlenen cinayetlerin büyük bi kısmının çıkış sebebinin "ne bakıyon?" olması

*fay hattının ortasından geçtiği bir tünel inşa etmeye çalışmak ve bin yıldır bu tüneli hala bitirememiş olmak.!

*kasabanın ortasından geçen fay hattını encümen kararıyla kasabanın 10 kilometre dışına almak.!

*yangın merdivenini tahtadan yapmak, acil çıkış kapılarını kilitlemek.

*"bir tekme attım, uçaktan düştü."

hava korsanını tekmeyle uçaktan atan bir vatandaşımız mevcuttur.
bilemiyorum ama dünyada bir başka örneği yoktur galiba.
işlemi yerinde getirdikten sonrada yukarda yazdığım sözü söylemiştir.

*umumi wc işleten abinin kestiği faturada açıklama kısmına 3 kişi sıçtı 75 kuruş yazması

*döner kavsaklarin her ceyrek diliminde lamba bulunmasi.
oysaki döner kavsaklar trafigi rahatlatmak icin yapilir Türkiye`de ise trafigi mahfetmek icin yapilmasi

*çocuğu bir ototmobilin altında kalarak ölen ailenin açtığı tazminat davasının ".çocuk yaşasaydı 40 küsur milyar masraf yapacaktınız , kurtuldunuz işte.daha ne.yok size tazminat." cevabı ile sonuçlanması.

*bir şehir kurulur şehrin fay hattı üzerinde olduğu anlaşılınca belediye kararı ile fay hattı başka bir yere taşınmıştır

*ev taşıyan iki kardeşten birinin diğerinin üzerine 2. kattan buzdolabı atması ve alttaki kardeşin doğal olarak yakalayamaması sonucu buzdolabı altında ezilmesi.en acı kısım bu olayın kasten yapılması. (ulan 2. kattan düşen buzdolabını nası yakalıycan)

*her ülkede rastlanabilecek aptalca olayların yurdumuzda da rastlanabilme ihtimaline "burası Türkiye abi normaldir" şeklinde yaklaşan ezik zihniyetin kendi yurdunu ve normal olarakta kendi kendini aşağılama hadiseleridir. biz memleket olarak çok aptalız ya, bitek Türkiyede olur böyle şeyler, avrupada ve amerikada olurmu hiç ?? onlar çağdaş ülkeler.

*telekom`daki bir çalışanın ıslanan çoraplarını kurutmak amacıyla güç kaynaklarının fişini çekip onun terine ısıtıcıyı takması ve bu süre zarfında adsl abonelerinin internetten yararlanamaması.

*şanlıurfa`da bunalıma girdiği sanılan bir koyunun apartmanın 5. katından kendini aşağıya atması sonucu iki küçük çocuk çeşitli yerlerinden yaralanmıştır.

koyun sahibinin yaptığı açıklamada; "kesmek için aldıydık ama herhal sıcaktan bunalıma girdi ve iplerini kopartıp kendini aşağı attı.koyun bu biliyosunuz." demiştir.

yaralanan çocukların ve koyunun yakınları başka açıklama yapmamıştır

*başbakanın başka bir ülkede, başbakanı olduğu ülke hakkında mazlum havalarında oynaması.

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: burası türkiye dedirten olaylar..

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Hepsi çok ilginç... Gerçekten Türkiye'de böyle şeyler oluyor mu yoksa şaka mı?

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Re: burası türkiye dedirten olaylar..

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

valla alıntı ama olmaması mümkünde deildir heralde...:D