Kadın Yüzünü Kapattı Çünkü ...

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Mahkemeye gelirken yüzünü kapattı. İnsanın içine çıkacak hali yok çünkü suçu çok büyük ve utanç içinde..

Resim

Bilgisayar oyunları müptelası olan kadın çocuk yetiştirmeye vakit ayırmak istemediği için yeni doğan iki bebeğini gözünü kırpmadan boğarak öldürdü.

Almanya'da iki çocuğunu öldürdüğü için yargılanan 27 yaşındaki Kathrin O mahkemeye gelirken yüzünü kar maskesiyle gizledi. hamile olan cani anne bebeğini banyoda doğurduktan sonra kendi elleriyle boğarak öldürdü.

BOĞAZLAYIP ÇAMAŞIR MAKİNASINA ATTI
Bütün zamanını bilgisayarda oyun oynayarak geçiren kadın bir yıl sonra yine hamile kaldı. Bebeği yine evinde kendi olanaklarıyla dünyaya getiren kadın zavallı yavru doğar doğmaz boğarak öldürdükten sonra çamaşır makinasının içine attı. Yeni doğmuş bebeği erkek arkadaşı çamaşır makinasının içinde buldu. Cani annenin üçüncü bir çocuğu daha bulunuyor. 3 yaşındaki oğluna zarar vermemesi ise uzmanlar tarafından hayretle karşılandı.

ÇOCUK YETİŞTİRMEKTENSE BİLGİSAYARDA OYUN DAHA İYİ
Mahkemede işlediği cinayetleri soğukkanlılıkla anlatan Kathrin O çocuk yetiştirmektense bilgisayarda oyun oynamanın daha çok hoşuna gittiğini söyledi. Kathrin O "Hergün saatlerce bilgisayar başında oyun oynuyordum. Çoğunlukla geceleri bilgisayar başında sabahlıyordum. Sanki bir güç beni esir almıştı ve sürekli oynamak zorundaydım" dedi.

Kadın bilgisayar oyunu alışkanlığı nedeniyle işten atıldıktan sonra da sadece ev kirasını ve bilgisayar oyunları için ödediği ücreti düzenli bir şekilde ödedi.

Kullanıcı avatarı
Hee-young Yoon
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Hee-young Yoon »

:yuh: :yuh: :yuh: :yuh:
En son Hee-young Yoon tarafından 23 May 2009 [ 10:48 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

Allahım ya bu kadar da olur mu yaa :yuh:

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

caniler yaa küçücük savunmasız bir bebeği çamaşır makinasına atılırmı :(( :(( :((

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Gerçekten anne var annecik var nasıl bir vicdandır bilemiyorum...
Birde şu çocuklarını bırakanlar varya.?Ah onları elime vercekleeeer bii.!!!

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen swashbuckler »

hasta bu kadın,yaptığının farkında bile değil.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Bu kadını Allah'a havale ediyorum.Söyleyecek söz bulamıyorum.