gerçek yaşanmış olaylar

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

gerçek yaşanmış olaylar

Mesaj gönderen sato54 »

Ben şu an 16 yaşındayım bu olaylar ben daha 10 yaşındayken başlamıştı benim yatagım o zamanlar 2 katlı ranzalardandı ben alt katında yatardım ranzanın üst katından hep sesler gelirdi bakmaya korkardım.lambadan duvara yukarı katın gölgesi yansırdı bir gece bu gölge hareket bile etti bu olaylar beni çok yıpratmıştı bu geceden sonraki sabah olayı anneme anlatmıştım ama annem inanmamıştı ama çok korktugumu görünce annem bana bir dua öğretmişti ve geceleyin aynı gölge yine göründü insana benziyordu ama daha küçük birşeydi o duayı okuduğumda dondu kaldı bir dahaki okuduğumda etrafına bakındı sanki beni duyuyordu ve sesin nerden geldiğini anlamaya çalışıyordu.korkuyordum beni bulcak diye sonra bir ses duydum ses gözlerimi kapamamı ve 3 saniye bekleyip geri açmamı söylüyordu dediğini yaptım ve gözlerimi açtığımda sabah ezanı okunmaya başladı sadece 3... 3 saniye... 3 saniye içinde nasıl uyumuştum ben uyuduguma inanmıyordum sanki bayılmıştım rüya bile görmedim hissetmedim bile 3 saniye içinde sabah olmuştu 3...O gölgeyi birdaha hiç görmedim...

Biz hergece birbirimize korkunç masallar anlatırdık arkadaşlarla kapının önünde annemgilde balkonda otururdu biz tam karşı kaldırımda otururduk bizi izlerlerdi evimiz 2 katta oldugundan bizi kolayca görürlerdi bizim arkadaş yine hayaletlerle ilgili bişeyler anlatıyordu sonra yokuştan bi yaşlı amca çıktı amca böyle sanki hiç birşey bilmiyormuş gibi bakıyordu çok şaşkın bir ifadesi vardı bize geldi nerde oldugunu neden burda oldugunu sordu bizde amca sen şu an sivasta ..... mahallesindesin diye açıkladık adam hala hiç bişey anlamamış gibi bakıyordu bize bir ev adresi sordu bilmedigimizi burada öyle bir ev olmadıgını söyledik bu konuşmalar sırasında annem gil balkondaydı ve bize bakıyorlardı annem bana el sallamıştı sonra amca yokuştan çıkarak devam etti 11:30 civarında dagıldık ve ben eve çıktım annem neler konuştunuz bakalım diye sordu bende birbirimize hikayeler anlattık bide bi yaşlı amca geldi adres sordu dedim sonra annem adamı görmedigini ama hiç balkondan ayrılmamış olduğunu söyledi bende şaşırdım anne adam varken sen ordaydın hatta bize el salladın dediğimde annem ben kimseyi görmedim sadece siz ileriye bakarak konuşuyordunuz dedi...sonra o gece rüyamda aynı amcayı gördüm çok kısa bir rüyaydı sadece bana teşekkür etti ve uyandım pazar sabahıydı kahvaltımı yaptım ve internete gidecektim sonra arkadaşlarımdan birini gördüm oda benle internete geldi yolda yürürken laf dün geceden açıldı ve annemle olan konuşmamızı anlattım arkadaşımda dün gece bir rüya gördüğünü ve aynı adamın ona teşekkür ettiğini gördüğünü söyledi diğer arkadaşlarımda aynı rüyayı görmüşlerdi o adam kimdi hep çok merak etmişimdir...

not:alıntıdır

Kullanıcı avatarı
swashbuckler
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

gerçek yaşanmış olaylar

Mesaj gönderen swashbuckler »

Psikolojik sorunları olan bir arkadaştan alıntı yapmışsın,eğer bir siteden kes yapıştır yapmadıysan.
Bu tip sorunları olanların psikologlara başvurmasını tavsiye ederim.Toplumu korku çemberine almak için metafizik varlıkları kullanan güruh yüzünden oluyor bunlar,gerisi hikaye.