Aynadan bedensiz canlıları qörme yolu

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Size hiç kimsenin bilmedii bazı şeyler anlatıcam. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktıımızda karşısına geçip kendinizi izlediiniz süslediiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası deil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdii loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduunu biliyormuydunuz? Ya da gece uzun bir süre aynaya baktıınızla gözlerinizle göremediiniz varlıkları yada dier bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz?

Anlattıklarım size ürkütücü gelmio mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediiniz küçük ve saçma bir lambanın içinde yaşayan varlıklar olarak mı biliosunuz? Peki onlarla iç içe yaşadıımızın farkında değilmisiniz? Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediimiz bir dünyada yaşadıımız gerçeini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

ben denemedim deneyip gördüklerini iddia edenler var ben denemeye cesaret edemedim eğer bakanlar olursa lütfen ne gördüğünü yazarsa sevinirim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Tamamen bir şehir efsanesi, aynalar sadece üzerlerine gelen ışığı yansıtan malzemelerdir. Böyle birşeyi ilk defa okuyorum ama daha önce karanlıkta aynaya bakmıştım, konu tamamen gerçek dışı.