Cami duvarına işemedi daha beterini yaptı! [Foto'lu Haber]

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Sakarya'nın Serdivan İlçesi'ndeki Sapak Camii'nin içinde tuvaletini yaparken güvenlik kameralarına yakalanan şahsın kimliği tespit edildi. Polis tarafından yakalanıp gözaltına alınan ve işsiz olduğu öğrenilen F.İ.Y. (22), Sakarya Adliyesi'ne sevk edildi. 300 TL idari para cezası verilen şahıs, yolda çok sıkıştığını bu nedenle camiye tuvaletini yaptığını söyledi.

Cami cemaatından Hakkı Demirci, olayla ilgili olarak "Böyle rezillik olmaz "derken, İsmail Koç da, "Caminin arkasında tuvalet var. Allah'ın evine saygı göstermesi gerekirken, yaptığı rezilliğe bakın "dedi.

YÖNETİCİ YORUMU: Bu dünyadan 300 TL'ye kurtuldun bakalım. Ama bu dünyadan... ŞEREFSİZ!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Vallaha ne kadar acı bi durum olsada insan gülüyo..
Yazık yahu..
Ne kadar bilinçsiz olduk.. :/

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Küfur etmemek için kendimi zor tutuyorum.
Be Allah'ın hayvanı başka yer mi yok it.
Benim babam imam vallaha çok kafam bozuldu.Şerefsiz köpek!!

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

tarla__kusu93 yazdı:Küfur etmemek için kendimi zor tutuyorum.

Enes abi dediğin fazla olmadı mı? :huh:
En son HayLaz_EjDer54 tarafından 23 Eyl 2009 [ 07:51 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

HayLaz_EjDer54 yazdı:
tarla__kusu93 yazdı:Küfur etmemek için kendimi zor tutuyorum.

Enes Abi dediğin fazla olmadı mı? :huh:

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Dine imana kuran a Allaha saygısı sevgisi olmayan bu gibi adileri bence ibretlik olsun diye sultan ahmet meydanında sallandırmalı..çok yazık bu kadar olmamalıydık iyice genişledik,kendimizi çok serbest bıraktık...
Allah belasını versin rezilin..
aslında bunu yapan o beyinsizin üzerine o fotoları yapıştırıp direğe bağlamalı ki gelen geçen yüzüne tükürsün..vallahi pesss bu da oldu ya daha ne diyeyim.. :tuh: :tuh: :(( :((

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

ama resmen rezilll pislikkk!!!!

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

HayLaz_EjDer54 yazdı:ama resmen rezilll pislikkk!!!!

Sana hiç yakışmıyor böyle sözler. :huh:

Ve bence böyle "insanlar" için küfür etmemek gerek.Niye onlar için biz ağzımıza kötü sözler alalım ki sonuçta Allah ona hak ettiği cezayı verecek evet biz de yorumumuzu yazmalıyız ama böyle küfür de kullanmamalıyız küfürsüz de protesto edebiliriz böylelerini ama gerçekten de yaptığı çok ayıp ve hiç bir Müslüman'a yakışmayak bir davranış :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

anamenia yazdı:

Ve bence böyle "insanlar" için küfür etmemek gerek.Niye onlar için biz ağzımıza kötü sözler alalım ki sonuçta Allah ona hak ettiği cezayı verecek evet biz de yorumumuzu yazmalıyız ama böyle küfür de kullanmamalıyız küfürsüz de protesto edebiliriz böylelerini ama gerçekten de yaptığı çok ayıp ve hiç bir Müslüman'a yakışmayak bir davranış :huh:

Evet arkadaşlar ona küfretmek ona bir acı çektirmez aksine onun gibi şahsiyetsiz biri için günah kazanmış oluruz.

Ben akli dengesinin zayıf olduğunu düşünmedim değil aslında ama kafası sağlam olsa da küfür etmezdim onun için. Böyleleri için en güzel söz;

Allah Islah Etsin...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

VSaBaH yazdı:
anamenia yazdı:

Evet arkadaşlar ona küfretmek ona bir acı çektirmez aksine onun gibi şahsiyetsiz biri için günah kazanmış oluruz.

Ben akli dengesinin zayıf olduğunu düşünmedim değil aslında ama kafası sağlam olsa da küfür etmezdim onun için. Böyleleri için en güzel söz;

Allah Islah Etsin...

çok doğru volkan abi. O adam 300tl ye kurtulmuş olabilir ama çok terbiyesiz bir davranış sergilemiş. :huh: O CAMİ ÇOK GÜZEL AMA BU GERÇEKTEN... :huh: