Konya'daki Depremin Saniye Saniye Görüntüsü

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

10.09.2009 tarihi aksami Konya ' da 4,5 şiddetinde olan depremin yaşandıgı sırada canlı olarak mobese görüntüsü...

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

YÖNETİCİ YORUMU: Bu binaların hemen arkasında bizler nargile tüttürüyorduk :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Allah korumuş volkan..siz yine iyi olunda nargile nizi tüttürün.. :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Çok zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Böyle videodan izleyince pek etkili olmuyor ama yaşamak çok farklı gerçekten.

Bir şey fark ettim deprem olunca insan yerinden kımıldayamıyor. Yani bana da oldu birkaç kere deprem olurken insanın sallanan şeylere bakası geliyor kaçmak yerine :D

Bu videoyu izleyince o aklıma geldi. Ama deprem anında hemen kalkıp koşuşturmaya alıştırmalı insan kendisini.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

VSaBaH yazdı:Böyle videodan izleyince pek etkili olmuyor ama yaşamak çok farklı gerçekten.

Bir şey fark ettim deprem olunca insan yerinden kımıldayamıyor. Yani bana da oldu birkaç kere deprem olurken insanın sallanan şeylere bakası geliyor kaçmak yerine :D

Bu videoyu izleyince o aklıma geldi. Ama deprem anında hemen kalkıp koşuşturmaya alıştırmalı insan kendisini.

Haklısın volkan..gereksiz ama başımdan geçeni özetlemek isterim affınıza sığınarak..
Tunceli pülümür depremini hatırlıyorsunuzdur az çok..o depremde biz epey korkmuştuk hatta ben yattığım yatakta alt üst olmuşum diyorum ki göçük altında kaldım..yorganla mücadele ediyorum ama sanıyorum üzerimdeki yorgan değil enkaz yığını..feci bir duyguydu..lojmanda herkes dışarı kaçmış ben hala yorgan yastık kavgası.. :haha: güldüğüme bakmayın tüylerim diken diken oluyor anlatırken..neyse zor bela çıktım enkazdan ( yani yorgandan ) ama ne mümkün adım bile atamıyorum..o ara zil çaldı dışarı çıkan arkadaşlar beni unuttuklarını farketmişler..kapıya koştum ama deprem esnasında attığın iki adım sana bir adım olarak geri geliyor..yani yürüme güçlüğü çekiyorsun..çıktım kapının önüne ama hala bine içindeyim allahtan 1.kattayım tabi..herkes çığlık çığlığa beni çağırıyor ben ise şoktayım tabi..yahu bina yıkılmış nereye gelecem diyorum aslında yok öle bişi tabi..uzun süre araçlarda yattık..Allah kimseye yaşatmasın..

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

gkcrm yazdı: Bir şey fark ettim deprem olunca insan yerinden kımıldayamıyor. Yani bana da oldu birkaç kere deprem olurken insanın sallanan şeylere bakası geliyor kaçmak yerine :D

Haklısın volkan..gereksiz ama başımdan geçeni özetlemek isterim affınıza sığınarak..
Tunceli pülümür depremini hatırlıyorsunuzdur az çok..o depremde biz epey korkmuştuk hatta ben yattığım yatakta alt üst olmuşum diyorum ki göçük altında kaldım..yorganla mücadele ediyorum ama sanıyorum üzerimdeki yorgan değil enkaz yığını..feci bir duyguydu..lojmanda herkes dışarı kaçmış ben hala yorgan yastık kavgası.. :haha: güldüğüme bakmayın tüylerim diken diken oluyor anlatırken..neyse zor bela çıktım enkazdan ( yani yorgandan ) ama ne mümkün adım bile atamıyorum..o ara zil çaldı dışarı çıkan arkadaşlar beni unuttuklarını farketmişler..kapıya koştum ama deprem esnasında attığın iki adım sana bir adım olarak geri geliyor..yani yürüme güçlüğü çekiyorsun..çıktım kapının önüne ama hala bine içindeyim allahtan 1.kattayım tabi..herkes çığlık çığlığa beni çağırıyor ben ise şoktayım tabi..yahu bina yıkılmış nereye gelecem diyorum aslında yok öle bişi tabi..uzun süre araçlarda yattık..Allah kimseye yaşatmasın..
[/quote]

Çok geçmiş olsun Gökçe abla.Böyle büyük depremlere şahit olmadım hiç ama olsa herhalde ben hiçbir yere kaçamam korkudan :oops: