Dudakları Sürekli Büyüyor!

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
İlleqaL
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen İlleqaL »

Resim

İl Sağlık Müdürü Bayram Kerkez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla bir yıldan bu yana Cuma Eroğlu'nun (9) sağlığına kavuşması için çalıştıklarını, bütün imkanların seferber edildiğini söyledi.

Ankara'daki Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesinde tedavisi sürdürülen ve 3 operasyon geçiren Cuma ile yakından ilgilendiklerini ifade eden Kerkez, şöyle devam etti:

''Başbakanın talimatı ve Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in yakından ilgilenmesiyle Cuma'yı sağlığına kavuşturmaya yönelik hastanelerde operasyonlar gerçekleştirildi. Cuma'nın yeşil kartlı olan babası Mustafa'ya Ankara'ya her gidişinde Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla maddi destekte bulunuldu.

Bundan sonraki tedavi sürecinin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde sürdürülmesi daha uygun görüldü. Vali Lekesiz'in de talimatıyla doktorlarla irtibata geçildi. Ağustos ayından itibaren artık Cuma'nın sorununa Hacettepe'de çare aranacak. Cuma'nın sağlığına kavuşması için gerekenleri yapıyor, tüm imkanları seferber ediyoruz.''

Kerkez, doktorların ilk öngörülerinin gerçekleştirilecek operasyonla Cuma'nın dudağında önce yüzde 30'luk bir düzelme sağlanacağı, ardından da olumlu yöndeki gelişmelerin düzeyinin artırılacağı yönünde olduğunu kaydetti.

BABAYA İŞ İMKANI

Bu arada, gündelik işlerde çalışan baba Mustafa Eroğlu'na da Vali Lekesiz'in talimatıyla devamlı bir iş bulunacağını vurgulayan Kerkez, bu konuda gerekli araştırmaları yapmaya başladıklarını söyledi.

Baba Eroğlu (36) ise eşi Birgül (35), çocukları Cuma, Gülfidan (10) ve Necat (13) ile iki odalı kiralık evde yaşadıklarını hatırlatarak, kendilerine sahip çıkan başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Yetkililerin ilgisi ve desteği sayesinde oğlunun sağlığına kavuşması umutlarının arttığını, bu nedenle büyük mutluluk duyduğunu ifade eden baba Eroğlu, ''Allah herkesten razı olsun. Oğlum, umarım Hacettepe Üniversitesi hastanesindeki ameliyatlar sayesinde sağlığına kavuşacak. Valimizin de talimatıyla bana iş bulunacak olması ayrı bir mutluluk. Bundan sonra her şey daha güzel olacak, kimseye muhtaç kalmadan yaşamımızı sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Kullanıcı avatarı
d4d1u_j1mj1m3
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen d4d1u_j1mj1m3 »

hiç bir resim açılmıoyr bune yhaaaa hiç bi konuyu göremedim :tuh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

d4d1u_j1mj1m3 yazdı:hiç bir resim açılmıoyr bune yhaaaa hiç bi konuyu göremedim :tuh:

Resimleri çektiğimiz siteler kapandıkça bizlerde sorun yaşıyor ve istemeden de olsa sizlere de yansıtıyoruz bunları. Özür dileriz.

Resim güncellenmiştir.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
amelia
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen amelia »

Allah sabır versin. Düzelir inşallah..

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

d4d1u_j1mj1m3 yazdı:hiç bir resim açılmıoyr bune yhaaaa hiç bi konuyu göremedim :tuh:

inan bana o resmi görmek istemezsin :huh:

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

sato54 yazdı:

inan bana o resmi görmek istemezsin :huh:

Aynen :dayak: :dayak:

Kullanıcı avatarı
Repmhin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Repmhin »

Allah yardım etsin çok kötü ..

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili