Apo'nun Konforu İçin 5 Milyar Dolar Harcadılar ! . . .

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
thekingpoyraz
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen thekingpoyraz »

Girişine Atatürk büstü ve bayrak direkleri konan cezaevinin bahçesi çiçeklendirildi, duvarlarına Atatürk’ün yurt ve ülke sevgisine dair sözleri yazıldı. Ayrıca cezaevinin yakınında bulunan ve 2 yıl önce yıkılan cami de tek minareli olarak tekrar yapıldı. Böylece Öcalan, yeniden ezan sesi duyacak.

40 personel gönderildi

Adalet Bakanlıgı Öcalan’ın yanına gönderilecek ‘iyi halli’ 8 PKK’lı mahkûmu netleştirirken, cezaevinde görev yapacak 40 personeli de adaya gönderdi. Mahkûmların her biri tek kişilik koguşta kalacak. Öcalan’ın 7 metrekarelik koguşunda buzdolabı ve televizyon da bulunacak.
Öcalan havalandırmaya çıktıgında, koguşu aynı avluya açılan 3 PKK’lı ile görüşebilecek. Diger 5 mahkûmu görebilmesi için ise Öcalan’ın meslek edindirme ya da sosyal aktivitelere katılmayı talep ederek, hobi odasına gitmesi gerekiyor. Zira bu odada 9 mahkûm bir arada bulunabiliyor.

5 milyon dolar harcandı

Mahkûmların günün 24 saati izlenmesi için kurulan kamera sisteminin yanı sıra, cezaevinin dışına ve yakın çevresine de kamera konuldu. Ayrıca görüşme odası da hazır. Öcalan ve diger mahkûmlar avukatlarıyla burada her hafta açık görüşme yapacak fakat yakınlarıyla 15 günde bir cam bölme arkasından görüşecek. İmralı F Tipi Cezaevi 5 milyon dolar harcanarak, 1000 metrekare alana kuruldu.

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

Arkadaşlar Kusura Bakmayın AMA Başlıkta Hata Var Çok Özür Dileyerek Söylüyorum Ama Apo Değil Apoç Olması Lazım Tekrar Çok Özür Dilerim

Kullanıcı avatarı
thekingpoyraz
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sanxx yazdı:Arkadaşlar Kusura Bakmayın AMA Başlıkta Hata Var Çok Özür Dileyerek Söylüyorum Ama Apo Değil Apoç Olması Lazım Tekrar Çok Özür Dilerim

ApOÇ'tan da Ap'ı çıkarmak laazım :sagolun:

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen sanxx »

thekingpoyraz yazdı:
sanxx yazdı:Arkadaşlar Kusura Bakmayın AMA Başlıkta Hata Var Çok Özür Dileyerek Söylüyorum Ama Apo Değil Apoç Olması Lazım Tekrar Çok Özür Dilerim

Ben Biraz Kibar Olayım Diye Düşündüm :D

Kullanıcı avatarı
thekingpoyraz
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sanxx yazdı:
thekingpoyraz yazdı:

Ben Biraz Kibar Olayım Diye Düşündüm :D

Bırak Enes/Mahmut Emin (ismini hatırlayamadım ) ne kibarlıgı bu konuda :hayiir:

Kullanıcı avatarı
ouzizz
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen ouzizz »

haram olsun katile.

Kullanıcı avatarı
Tablocu
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Tablocu »

inşallah onun mezarı olur

Kullanıcı avatarı
womper
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen womper »

5 milyar dolar yazınca yuh dedim ! Gerçi 5 kuruşu bile haketmiyor ya bu soysuz...