Sevmek buymus iste!!

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
BERFO
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Sevmek buymus iste!!

Mesaj gönderen BERFO »

"Karımı 1998 in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini
kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.

Karim, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım.

Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim. - A. - R. - K. - A. - S. - I. - N. Gerisi için yılları yetmemişti.

Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.

1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su sözler çıktı:

"14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek yok, biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...

Kullanıcı avatarı
axi_girl
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen axi_girl »

efet kadınlar görmesede duymasada hisseder mesela ben 9.hissim kuvvetlidir öle bi yetenek var bende ;)

Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

harika bir paylaşım eline sağlık bunu aşk sevgi bölmümdede görme isterim

Kullanıcı avatarı
DEMİR_7252
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DEMİR_7252 »

Böyle yazıları okuyunca kendimi kötü hissediyorum yaaa...Ama paylaşımın için sağol...