Kocaya çocuk şoku! Allah Kimsenin Başına Getirmesin...!!!

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kocaya çocuk şoku! Allah Kimsenin Başına Getirmesin...!!!

Mesaj gönderen En[G]in »

Eşiyle uzun zamandır beraber olmamış olan adam karısı hamile kalınca neye uğradığını şaşırdı. Adamın hayatı altı çocuğunun annesinin acı itirafıyla alt üst oldu.

İngiltere’de yaşayan 69 yaşındaki Charles Bostock 49 yaşındaki karısı Sarah’nın hamile olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Sarah’yla uzun zamandır seks yapmadığı için karısının kendisini aldatmış olabileceğinden şüphelenen Bostock bu düşüncesini Sarah’ya açtığında karısı kendisi uyurken seviştiklerini söyledi. Bu cevapla tatmin olmayan İngiliz karısının şu açıklaması karşısında ne yapacağını bilemedi. Sarah şunları söyledi: ‘Bu bebek sevgilimden!’ Bu acı itirafla yıkılan Bostock asıl şoku diğer çocuklarıyla ilgili gerçeği öğrenince yaşadı.

Birkaç yıldır evli bir adamla ilişkisi olan Sarah’nın sevgilisinden toplam dört çocuğu vardı ve Bostock bu çocukların kendisine ait olduğunu sanarak 12 yıl boyunca onlara babalık yapmıştı.Yapılan DNA testleriyle de altı çocuğun dördünün kendisinden olmadığı kesinleşen Bostock hayatını alt üst eden olayla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Ben bu çocuklara kendi çocuğum gibi baktım. Onların altını değiştirdim. Onları okula götürüp getirdim. Şimdi her şeyimi kaybetmiş gibi hissediyorum kendimi. Onları hala seviyorum. Onlar da beni seviyor ama şimdi nasıl yaşayacaklar bilmiyorum. Sarah beni sevgilisinin çocuklarına bakmam için senelerce kullanmış. Eğer bu durumu bana en başında anlatsaydı hayatımı tekrar kurma şansım olurdu. Ama artık bunun için çok geç. Çok aptalmışım!’.

Eşinden 2 yetişkin çocuğu bulunan sevgilisinin eşinden ayrıldığını fakat hayatında başka bir kadın olabileceğinden şüphelendiğini belirten Sarah ise sevgilisinin kendisiyle yaşamasını reddetmesi üzerine Bostock ile yaşamaya devam ettiği belirtildi.