.......::::::Önceki Hayatınızda Neydiniz:::::::........

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

.......::::::Önceki Hayatınızda Neydiniz:::::::........

Mesaj gönderen En[G]in »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Benim ki ;

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Ukrayna civarında bir yerlerde 1175 civarında dogdunuz.

Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Size dünyayı algılama biçiminiz hep biraz farklıymış gibi geldi. Dersiniz: Şimdiki hayatınızda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek.

Kullanıcı avatarı
aybik
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen aybik »

zehir üreticisi cıktım iyimi .simyacı da denilebilir.

Kullanıcı avatarı
assasin_of_death
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen assasin_of_death »

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Batı Avustralya civarında bir yerlerde 1150 civarında dogdunuz.

Bir öğretmen, matematikçi veya jeologdunuz..

--------------------------------------------------------------------------------

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır. Dersiniz: O köprüyü arayıp bulmak ve kullanmak.

alın agalar hepsi

Kullanıcı avatarı
meri
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen meri »

Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey Kanada civarında bir yerlerde 475 civarında dogdunuz.

Bir artist, büyücü veya falcıydınız..

Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz.

Çekingen, yalnız ve kendine güvenen insanlar her yerde ve sizin probleminiz. Dersiniz: Kendinizdeki bu eğilimleri yenmek ve sonra da diğer insanlara yardım etmek.

Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

ben böyle şeylere inanmam
zaten dinimizde de böyle bir şey yok
insan hangi yaşamına göre sorguya çekilecek :nono: :nono:
ben eski hayatımda;
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.
Bugünkü Alaska civarında bir yerlerde 1550 civarında dogdunuz.
Bir çiftçi, dokumacı veya terziydiniz..
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

DeVRiM yazdı:ben böyle şeylere inanmam
zaten dinimizde de böyle bir şey yok:

Teşekkür ediyorum, biri söylemese ben söyliyecektim...

aybik yazdı:zehir üreticisi cıktım iyimi .simyacı da denilebilir.

Bildiğim kadarıyla simyacı; temelde kimya, fizik vs. bililmleri kullanarak altın elde etmeye çalışan, simya ile uğraşan kişi demek...

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

Sallayın bunları ya
Ne kadar mantık dışı ........:madman: :haha:
bizim hayatımıza ve dini yaşantımızda böyle bir şey yoktur...
yine de paylaşımın için sağol..

Kullanıcı avatarı
bilge
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen bilge »

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Avusturya civarında bir yerlerde 1300 civarında dogdunuz.

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz.
:D :haha:

Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

Bugünkü Sibirya civarında bir yerlerde 1500 civarında dogdunuz.

Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardınız..