' o ' an - 2

Gözlerinize inanamayacağınız "nasıl olur ya?" dedirten garip olaylar bu bölümde...
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

' o ' an - 2

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

AP Ajansı'ndan Rafiq Maqbool, Amerikan ordusu, daha doğrusu NATO birliklerinin Afganistan'ın uzak köşelerinde yaptığı operasyonlar sırasında harekatları değil, yöre halkının, özellikle de çocukların tepkilerini fotoğraflıyor. Daha doğrusu korkuyu, bu dünyadaki farklı alemlerde olmanın dehşetini belgeliyor. İşte bir tane daha... Zabul Bölgesi'ndeki Baylof Köyü... Amerikalı asker köyün sokaklarında devriye geziyor. 'O' an, foto-muhabirin belgeleme çabasına yardımcı oluyor. Fotoğrafçılık cini, deklanşöre basıldığında korku çığlıklarını da ışığa yükleyip sesi fotoğrafa yerleştiriyor. Aslında asker çocuklarla hemcins... Ama ne fark eder... O koşullarda bir başka dünyadan geldiği için çocukların yoksul alemini sarsıyor. Ve dikkat edin bu sarsıntı da fotoğrafa işleniyor. Duvar, kutuların eğreti duruşları hatta hareketli olduğu için net çıkmayan Amerikalı kadın askerin titrek görüntüsü... Birbirine tamamen yabancı yaratıkların karşılaşmasında yaşanan minik depremin fotoğrafı karşımızda duruyor
En son Anonymous tarafından 07 May 2007 [ 18:13 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

paylaşımın için teşekkürler ama bu resimleri tek tek versen daha iyi olurdu...

biri için yorum yapmak kolaydır ama bunlara bi başlarsak sayfala biter ama anlatmak istediklerimiz bitmerz

bir tanesi insanın ne kadar salak olduğunun acık kanıtı..
:D

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

DMücahit yazdı:paylaşımın için teşekkürler ama bu resimleri tek tek versen daha iyi olurdu...

biri için yorum yapmak kolaydır ama bunlara bi başlarsak sayfala biter ama anlatmak istediklerimiz bitmerz

bir tanesi insanın ne kadar salak olduğunun acık kanıtı..
:D

yaa Mücahit ben bunları tek tek koysam forumu çirkinleştirir böyle daha iyi senin ilgini hangisi fazla çekmişse sen ona yorum yapp ;)

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

sen bilirsin En[G]in, ama ben hala senin gibi düşünmüyorum aksine daha dikkat çekeceğini ve güzel olacağını düşünüyorum. Çünkü tek resim yada iki resim olsa arkadaşlarımız yorum yapma o anı yorumlama isteğini giderebilir...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

DMücahit yazdı:sen bilirsin En[G]in, ama ben hala senin gibi düşünmüyorum aksine daha dikkat çekeceğini ve güzel olacağını düşünüyorum. Çünkü tek resim yada iki resim olsa arkadaşlarımız yorum yapma o anı yorumlama isteğini giderebilir...

Bakarız benimde aklıma yattı Mücahit ;)