Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Mesaj gönderen sıfır »

Captain Tsubasa Road to 2002 PC Game Jikkyou Typing

Tsubasa sevenler işte size full sürüm oyun tam 190 mb oyunu çok güzel yapmışlar link çalışıyor denedim herkese iyi eğlenceler....
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!" onclick="window.open(this.href);return false;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!" onclick="window.open(this.href);return false;

RAR Şifresi; LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Tsubasanın Türkçe Atari Oyunu İçin Aşağıdaki adresimizi kontrol edebilirsiniz>>>
http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?p=63761#p63761

LİNK DÜZELTİLMİŞTİR... [VSaBaH] (29/01/2015)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

link değiştirildi...

Ben tam bir Tsubasa hastasıydım. Sitemde Tsubasa'nın tüm atari oyunlarının serisi var. Nostalji yapmak isteyenlere duyurulur.

Ama bilgisayar oyununu çok merak ediyorum.Teşekkürler mythbuster ben den sana +10 rep... :D
En son VSaBaH tarafından 29 Oca 2008 [ 19:30 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
fm_matrak
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen fm_matrak »

kardes ben oyunu kuramadım yardım eder misin??

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

dostum oyunu indirmek istedim ama senin verdiğin link çalışmıyor. :-? oyunu merak ettim ettim bende zamanında az oynamadım bu oyunu 8-bit lik atarilerde eheh ;-) ve sence bu oyun iyimi?! malum kota lı net kullanıyoz boşa gittimi kotalar insanın içi gidiyo vallah ;-)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

saxblue yazdı:dostum oyunu indirmek istedim ama senin verdiğin link çalışmıyor. :-? oyunu merak ettim ettim bende zamanında az oynamadım bu oyunu 8-bit lik atarilerde eheh ;-) ve sence bu oyun iyimi?! malum kota lı net kullanıyoz boşa gittimi kotalar insanın içi gidiyo vallah ;-)

Kardeş linki düzelttim. Kusura bakma eskiden sitemde öyle şeyler vardı.. Siteyi değiştirince gitti hepsi.. Ama yedek sitemden indirebilirsin...

Link değiştirilmiştir...
Captain Tsubasa 2 (NES) olanı yüklersen o atarilerde oynadığımız diğerleri başka Tsubasa oyunları...Bak Bir de NES ROMu yüklemen gerekiyor. Orda da linki var ama yine de veriyim... Önce bunu yükle TMM??

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

tamam saolasın link çalışıyor. ama küçük bir sorum olcak. hangisi pc versiyonu. yani 3 boyutlu fln mı? bende en eski oyunları var emulatörle olanları. pc versiyonu deyince merak ettim.?

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

emulatörle oynuyoruz bu oyunları, yani aterideki oyunlar bunlar, Nes de bunun emulatörü. Nerden hatırlattınız bana bu oyunu şimdi daldım bu oyuna onu oynuyorum

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

degiştirilen linkde çalışmıo galiba

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kenshin Himura yazdı:degiştirilen linkde çalışmıo galiba
fm_matrak yazdı:kardes ben oyunu kuramadım yardım eder misin??

İki linkte çalışıyor ama ben sana istediğini vereyim..İşte bizim çocukluğumuzda oynadığımızı iki oyun ve bunu çalıştımak için gerekli olan Nesten Emülatör hepsi aşağıdaki linkte...

SÜPER LİNK:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ... m.rar.html
(DEĞİŞTİRİLDİ : 28/01/2008)

Süper Linkte neler var???
:arrow: Nesten Emülatörü [Rom Oynatıcı]
:arrow: Captain Tsubasa Rom
:arrow: Captain Robin Rom

Yapmanız gereken tüm dosyaları zipten çıkarmak.. Sonra NESten061B1 adlı kurulum dosyasını kurun, ondan sonra NESten061B1 Programına girerek hem Tsubasa'nın hem de Robin'in romlarını bulun..

Resimdeki gibi yani:
Resim
En son VSaBaH tarafından 29 Oca 2008 [ 19:42 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
unnamed_911
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen unnamed_911 »

pc için olanı nı yanı 190 mb olanı yükleyebilen varmı ben bi linke ulasamadımda :D