Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

FANYAR yazdı:ya hu bu oyun şimdi tsubasa road do 2002 varmı buı dosya da =D>

Evet kardeş bu konunun 1. mesajında linkler mevcut daha yeni denedim çalışıyor linkler...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ksk_iskenderun
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen ksk_iskenderun »

part 2 link warmı büyük olanın bu nanay olmus lütfen ya

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ksk_iskenderun yazdı:part 2 link warmı büyük olanın bu nanay olmus lütfen ya

Arkadaşım yanlışın var linkler çalışıyor.

İşte adresi;

Kod: Tümünü seç

http://rs58.rapidshare.com/files/23568802/Captain_Tsubasa_Road_to_2002_PC_www.tsubasa.gen.tr_.part2.rar

Buradan kopyala ve yapıştır. Dosyanın tam olarak indiğine de dikkat etmelisin. Boyutu 94900 KB olmalı...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
starokan61
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen starokan61 »

nasıl oynanıyor bu yaa nasıl atacaz şutt hangi tuşlar.. klavyeyi kırdım yaww :tuh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

starokan61 yazdı:nasıl oynanıyor bu yaa nasıl atacaz şutt hangi tuşlar.. klavyeyi kırdım yaww :tuh:

Arkadaşım o konuda yardım edemeyeceğim kusura bakma :) Çoğu arkadaşımız yükleyemiyor bile sen yüklediğin için şanslısın :)))
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
tolat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen tolat »

Captain Tsubasa Road to 2002 PC Game Jikkyou Typing
için söylüyorum arkadaşım linkler tamam çalışıyorda dosyalar bozuk.rar dan çıkarırken hata yazıp duruyor eksik dosya çıkarıyor.en iyisi sen kaldır onu ordan. :huh: :hayiir:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

tolat yazdı:Captain Tsubasa Road to 2002 PC Game Jikkyou Typing
için söylüyorum arkadaşım linkler tamam çalışıyorda dosyalar bozuk.rar dan çıkarırken hata yazıp duruyor eksik dosya çıkarıyor.en iyisi sen kaldır onu ordan. :huh: :hayiir:

Arkadaşım daha öncede dedim, ben bu oyunu bu linklerden indirip kurdum bile. Ama oyun hoşuma gitmedi o yüzden sildim. Oyun klavyelerden yazı yazılarak oynanıyor galiba. Ben fazla incelemedim ama incelediğim kadarıyla böyle...

Dosyaları bağlantından kaynaklanan bi sorundan dolayı eksik indiriyor olabilirsin. Yukarıda açıkladım boyutları tam benim yazdığım gibi olmalı. Eksik dosyayı yeniden indirip, tekrar kurmayı deneyebilirsin...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
antumurat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen antumurat »

arkadaşlar şifre ne
;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

antumurat yazdı:arkadaşlar şifre ne
;)

Arkadaşım 1. mesajımızda yazıyor zaten ama yine de vereyim... Gözünden kaçmış olabilir...

RAR Şifresi; LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
dagger58
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen dagger58 »

kardeş bu iki linkide indirdimde önce birini tıkılyoz kuruyoz sonra kendisi digerine geçiyomu yoksa nasıl olcak :turkce: