Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
miracleghost
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Captain tsubasa for pc full sürüm kaçırmayınn!!!!

Mesaj gönderen miracleghost »

ya arkadaşlar bu oyun nasıl oynanıyo japonca bilen var mı yok mu bunun ingilezcesi falan veya nereyi tıklayacağız hepsini tıkladım oyun hiç ilerlemiyo ya

Kullanıcı avatarı
carnagess
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen carnagess »

çok sağ ol yaw

Kullanıcı avatarı
cobra70003
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cobra70003 »

arkadaşlar rar ılk 30 sanıye cıkartılıyo sonra hata verıyo neden acaba bı bılen varsa yazsın ındırdım ıkı dosyayıda masa ustunde öle beklıyo ugrastım yapamadım LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu şifre ise hata verıyo yanıı yapan varsaa bı yazsında bızde yapalım yanı ben

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

cobra70003 yazdı:arkadaşlar rar ılk 30 sanıye cıkartılıyo sonra hata verıyo neden acaba bı bılen varsa yazsın ındırdım ıkı dosyayıda masa ustunde öle beklıyo ugrastım yapamadım LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bu şifre ise hata verıyo yanıı yapan varsaa bı yazsında bızde yapalım yanı ben

Dosyayı tam indirdiğinize emin misiniz? Yani linki tıkladığınızda yazan boyutta bir dosya indirmiş olmanız gerekir. Şayet dosya tam inmemişse o tür bir hata alırsınız.

Şifre yanlış olamaz çünkü ben dahil birçok kişi tarafından denendi bu.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
erdoqqq
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen erdoqqq »

hade bakem oynayak

Kullanıcı avatarı
cobra70003
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen cobra70003 »

saol kardes ilgilendıgın için ıkıncı dosya tam olarak ınmedıgınden dolayı bu hatayı verıyomus ındırdım tekrardan sımdı yukleye bıldım ama bu oyun klavyeden harf yazarakmı oynanıyor baska turlu bır oyun bulamadım hepsını denedım hanı diğer futbol oyunlarında kı kgıbı değilmi bu fifa yada deiğer oyunlar gibi değilmi bi açıklama beklıyorum kolay gelsın :huh:

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Volkan abim en yakın zamanda ilgilenir.
Merak etme ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

cobra70003 yazdı:saol kardes ilgilendıgın için ıkıncı dosya tam olarak ınmedıgınden dolayı bu hatayı verıyomus ındırdım tekrardan sımdı yukleye bıldım ama bu oyun klavyeden harf yazarakmı oynanıyor baska turlu bır oyun bulamadım hepsını denedım hanı diğer futbol oyunlarında kı kgıbı değilmi bu fifa yada deiğer oyunlar gibi değilmi bi açıklama beklıyorum kolay gelsın :huh:

Bu fifa gibi bir oyun değil arkadaşım. Yazılaarla oynanıyor...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
kopra62
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kopra62 »

MÜthişsin müthişşşşşşşşşşşşşşşş +15 rep te benden :D

Kullanıcı avatarı
kopra62
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen kopra62 »

Hiç bişe anlamıyom wey hep japonca mı çincemi artık neyse bunun ingilizce yada türkçesi yokmu =D>