Crysis 2'yi deneme vakti; İndirin!

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Crysis 2'yi deneme vakti geldi!

Resim

PC kullanıcılarına müjde! Beklenen oyun Crysis 2'nin multiplayer PC demosu hazır. İndirin!

Herhalde son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri Crysis 2'dir. Ve sonunda bu bekleyiş yavaş yavaş mutlu sona ulaşmaya doğru gidiyor. Kısa süre önce Xbox 360 için yayınlanan Crysis 2 Multiplayer demosu, en sonunda PC oyuncuları için de indirilmeye sunuldu.

2 farklı oyun modu sunan demo, keskin grafikleri ve kusursuz oynanışıyla beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ancak tam sürümde 6 oyun modu ve 12 harita bulunacağı düşünüldüğünde, heyecanımızın daha da artmasına şaşırmamak gerek.

Demoyu "her detayıyla" oynamak istiyorsanız, en azından 2 çekirdekli güçlü bir işlemciye ve 4 GB RAM'e sahip olmanızda yarar var. Ancak tüm bunlar, Crysis 2'yi daha düşük konfigürasyonlarda oynanamayacağı anlamına gelmiyor. Sadece grafiklerde ve hızda bazı sorunlar yaşayabileceğinizi söyleyelim...

Download: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! (1.55 GB)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Bir demo oyunu oynamak için bile çift çekirdekli, 4 GB ram gerekiyorsa ben anca bendeki bilgisayarla mario oynarım heralde. İndircektim ama çalıştırmaz heralde.

Paylaşım için teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

O önerilen sistem gereksinimleri bi Game Boster bi performans ayarı ile 3 GB rahat oynarsın. Ayrıca bu oyun diğerlerinden farklı :nanik2: en gerçekçi oyun motoru

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan. yazdı:O önerilen sistem gereksinimleri bi Game Boster bi performans ayarı ile 3 GB rahat oynarsın. Ayrıca bu oyun diğerlerinden farklı :nanik2: en gerçekçi oyun motoru

Türk oyunu değil mi bu?

Pek anlamam oyunlardan ama duymuştum bi ara...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Evet şirket kurucusu Türk ismi Cevat Yerli ve sayesinde oyun Türkçe olarak geliyor. =D>

Fragmanı burada : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan. yazdı:Evet şirket kurucusu Türk ismi Cevat Yerli ve sayesinde oyun Türkçe olarak geliyor. =D>

Fragmanı burada : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İlk gördüğümde gurur duydum, gözüm yaşardı... Halen de yaşarmakta :D

Arkadaşlar alabiliyorsanız para verin alın da Türk Oyun Sektörü canlansın :))
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim