Kehanet mi Metin 2 mi ?

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
AngryBird
Aktif Üye
Aktif Üye

Kehanet mi Metin 2 mi ?

Mesaj gönderen AngryBird »

Ben ankarada bir gün kafede karşılaştım Metin 2 ile ufacık bebeler hile açıp oynuyorlardı oyunu. Dedim başlayalım biz kullanmayız hile mile falan başladık biz de kullandık. Şimdi arkadaş konuya gelecek olursak ben bıktım bu işten. Bu aralar Kehanet başladı bende başladım. Ne hile var ne hurda açıkcası.

Şimdi şunu sormak istiyorum millet halen geliyo metin 2 savunuyor? Benimde merak ettiğim şey neden metin2 arkadaş? Ne olayı var bu oyunun? Biri bana bu forumda açıklasın lütfen cevap bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Kehanet mi Metin 2 mi ?

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Metin2 cidden dediğin gibi battı artık nereye gidersem gidiyim herkesde hile var. Eskiden güzel güzel oynuyorduk sonra hileler geldi soğudum bu işten.

Kehanete gelirsek bir kaç kere görmüştüm güzel falan diyorlar ama daha hiç denemedim.

Kullanıcı avatarı
similatör
Acemi Üye
Acemi Üye

Kehanet mi Metin 2 mi ?

Mesaj gönderen similatör »

metin2 uzun süredir hilecilern mekanı olmuş valla :D hani bi hile prg.yazsan tam test edilcek oyun ::D:D kardeş ben uzun yıllardır online oyunlar oynuyorum kehanet oyunu trye geldiğinden beri demiyelim ama 1 ay sonrasında falan başladım oyuna. yalnız dikkatimi çeken bişi oldu oyunda. görev çok var, görev zorunluluğu yok ama görevleri takip edersen oyunun ana hikayesine göre ilerleyebiliosun. görevleri takip etmezsen kopuosun oyundann. bence görevler olayları getiriyo. bide üretim olayı var oyunda asıl dehşet olanda o yaaa :)