Cengizhan 2

Arkadaşlar ister menejerlik, ister frp, ister strateji her tür oyun için buraya yazabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
horus702
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen horus702 »

Merhaba Arkadaşlar. Cengizhan 2 oyununa başlama kararı aldım.Forumda bu oyunu oynayanlar var mı? varsa eğer birazkonu hakkında yardımcı olabilirlermi ?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Cengizhan 2

Mesaj gönderen VSaBaH »

horus702 yazdı:Merhaba Arkadaşlar. Cengizhan 2 oyununa başlama kararı aldım.Forumda bu oyunu oynayanlar var mı? varsa eğer birazkonu hakkında yardımcı olabilirlermi ?

Valla kardeş tebrik etmek istiyorum seni...

Oyuna başlamadan kamuoyu araştırması yapıp, ön bilgi toplayan senin gibi bilinçli bir oyunsever daha önce hiç görmemiştim :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Cengizhan 2

Mesaj gönderen sanxx »

horus702 yazdı:Merhaba Arkadaşlar. Cengizhan 2 oyununa başlama kararı aldım.Forumda bu oyunu oynayanlar var mı? varsa eğer birazkonu hakkında yardımcı olabilirlermi ?

Bence Başla Güzel.

Kullanıcı avatarı
horus702
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen horus702 »

e böyle başlamak şart . Oyuna başlayıp kas kas kas sonra sıkıl olmasından iyi.

Kullanıcı avatarı
Patr1ck
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen Patr1ck »

bencede LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!. çünkü oyun benzerlerine göre çok daha fazla akıcı ve çok daha fazla sürükleyici.

Kullanıcı avatarı
Progam3r
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen Progam3r »

arkadaşlar kesinlikle oynamanız gerekiyor. Cengiz han 2 bağımlılık yaptı bende. oyuna başladıktan 16 saat sonra uyumak için oyunu kapattım. Kesinlikle uzun soluklu bir mmorpg arıyorsanız cengiz han 2 oynamalısınız.

Kullanıcı avatarı
krater34
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen krater34 »

MMORPG olarak Cengizhan2 ye başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler.

Kullanıcı avatarı
rebel4nqel
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen rebel4nqel »

Uzun süredir Cengizhan 2'yi bende oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz :hoba:

Kullanıcı avatarı
yüzpin
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen yüzpin »

Oyun Türk kültürüne göre yapılmış.
Oyun diğer mmorpglere göre grafikleri çok iyi.
Oyunda çok hızlı bir şekilde seviye atlıyorsunuz.
Timuçin e yardım edip Cengiz Han olmasını izleye bilirsiniz.
Bineklere ilk seviyede binebiliyorsunuz. Ve binek çeşitliliği çok.
Her gün etkinlik oluyor.
Siz uyurken karakterinizi dans pistine bırakıp saat 09:00 a kadar tecrübe puanı kazandırıyorsunuz.
Oyun sizi otomatik görev yerine götürüyor.
Hızlı seviye atladığınız için savaşlara zaman kaybetmeden katılabilirsiniz.
Ve bir sürü özellik sizleri bekliyor.

Kullanıcı avatarı
saditimiltonguz
Acemi Üye
Acemi Üye

Cengizhan 2

Mesaj gönderen saditimiltonguz »

Cengizhan 2 Demiryumruk ile yaklaşık 1 ay önce tanıştım.Oyun gerçekten muhteşem.Gerek görev sistemi olsun gerek ırklar ve sınıflar olsun çok iyi düşünülmüş.Özellikle oyunun Türkçe olması ücretsiz olması ve JoyGame gibi ünlü ve başarılı bir firmanın eseri olması beni bu oyuna bağladı diyebilirim.Ayrıca oyunun hikayesi de çok müthiş.Zaten oyunun tanıtım videosunu izledikten sonra hemen oynamak istiyorsunuz.JoyGame'in resmi sitesinden oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunun bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyorum ben Türk ırkı oldum ama ırkların güç dengesi hemen hemen aynı.